Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Nadranka
Ahoj, mas nadherne prsia, tie plavky a podlrsenky mas super.Vies ja mam taky problem, ako tak vidim tak aj ty si to mala na tej fotke kde si 2 tyzdne po opke, jeden si mala vyssie.Prosim ta za ako dlho sa ti to napravilo??? Ja som presne mesiac po opke a este stale ho mam hore a aj trosku do boku, nosim aj ten pas na kriz, teraz v pondelok idem na kontrolu tak som zvedava co povie doki. Ale chcela som pocut aj teba.......Dakujem

kosta123

M.i.r.u.s6
aha už som kukla,,,od kedy ich máš urobené,,,ty si asi o dosť chudšia,ja by som chcela vačšie aj 550-600 neviem ako mi povie dr.idem ešte len k dr.Očenášovi 7.3 na konzuláciu,,,,ale na opku chcem ísť až na jeseň.Výšku mám 165cm a váhu 65kg.

M.i.r.u.s6

kosta123
ano kuk som tvole ako velkost mas v poho len keby boli ked sme mali 18st coo??:)) a co ti povedal doki ake ti na konzultacii odporucil

M.i.r.u.s6

kosta123
ano o kojeni a uz aj po operacii nepozrela si si galeriu vcera som dala ako nemam tam pred len teraz ake su ak ces kuk a daj aky mas nazor

queen

Tak babule, konzultácia u Mladeka je za mnou ... Termín operácie 20.3.
Hned som skočila aj na sono a prosím pekne moj pravý bakelit je prasknutý, takže najvyšší čas.
Nachystá mi anatomické Mentor 333 vo velkostiach 430, 485, 545 a Mentor 323 vo velkostiach 390, 440, 495.
Ktorá máte niektoré z nich, nach nakuknem, dakujem :-)

kosta123

M.i.r.u.s6
AHOJ,ved su hrozné ovisnuté po kojení a ešte idú aj do boku,,,z podprdy hned vypadávaju,,,,,no nech už mám nové lebo ma to riadne vytáča.

Ty ich máš tiež po kojení?

Majka1910

gabbyy
ja som mala, dostala som presne v den operacie rano. to potesi.. ale neboj nie je to ziadny problem pri operacii

kosta123

skoricka
že veľké kozy :D :D ale v akej výškove úrovni sa nachádzajú :)
Ja mám v podprde také skoro 4,ale bez podprdy otras niečo.