Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Ewel je mi lepsie? A kedy budes Mat Vysledky? Nie c ten isty den ?? Baby ktora mate es 450 pls? Nech si ich kuknem :-)

angie77

mamita

podla mna ich nemáš vôbec velké,také akurát k tvojej postave, máš velmi útly driek preto sa ti asi zdajú..na druhú stranu širšie ramená k bokom, takže sa neboj, budú akurát :)

zajacik_006

olivka
aj ja som mala po opke riadne modriny a hlavne medzi prsiami,skôr na hrudi.Natierala som si to lioton gelom a postupne po 6týždňoch zmizli.

M.i.r.u.s6

olivka21
ahoj ja osobne nie ale dnes som tak bludila po galerii a zdalo sa mi ze jedna baba mala modriny no neviem

M.i.r.u.s6

olivka21
ahoj ja osobne nie ale dnes som tak bludila po galerii a zdalo sa mi ze jedna baba mala modriny no neviem