Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

mamita
ajajajja no bodaj by nie ved mas 460ml cicana ja mam len 375ml no ze len ako ak budu tie trojky tak budem spokojna:)))

mamita

Mirus
ja mám asi jediná z tohto fóra pocit že som si dala moc veľké a čakám a dúfam že sa zmenšia....:o))) mám 17 dní po ale zatiaľ držia_:o)... Myslím že som na strane 2

lilabmw

matilda ewellka

milacikovia zajtra myslim na matildu a buduci tyzden na teba ewelik :-) tesim sa uz na vase dojmy prve a fotecky :-) a nech vam vsetko dobre dopadne

mamita

Matilda
no ako sa cítiš? Zajtra mám byť na kontrole o pol piatej.. Tak ak sa bude dať tak k tebe nakuknem.. Držím palce moja nech už máš po tom a čo najmenej bolesti _:o)))