Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

ewel07
tak ja mam ES gulate ale profil neviem vidis to tak ked si total laik :)) a mam 168 58 takze tak myslis ze to budu C??

Rozalka

Mahulienka

no aj môj priateľ stále dokolo to točí, aby som to tu nečítala :-))) že doteraz o inom som nerozprávala len o silikonoch... tak čo už, keď chceme byť pekné... držím palce na manželíka aby to udobril...

ewel007

Mirus

Aku mas znacku a profil implosou?,vies zalezi to od rozmerou. A ake si mala pred? A vysku a vahu?
Ja mam len 88cm cez,C kosik mam plny,inikwf D,zalezi samizrejme aj od strihu kosika.

M.i.r.u.s6

ewel07
ano ano tak rada by som bola keby boli C ale teraz ozaj neviem doteraz som nosila push up a v nej nic:)) a tak tie C keby boli bola by som ozaj spokojna aky mas obvod teraz?

M.i.r.u.s6

ewel07
dik aj ty si mila ako ja tiez s nou nemam problem len ci obcas nemozem kozickam dat volnost:)) oo tak ty si to ozaj mala horsie uz sa nestazujem