Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Juliana88

Iwon
Ja som 3 tyzdne po a necitim take. Snad sa Ti niekto ozve kto to tak mal. Ale baby tu pisali ze po opke kratko je vsetko mozne :-)

iwon

Mali ste aj vy pocit po 3tyzdnoch ze sa vam v prsiach nieco prelieva???

Ako keby som nemala jeden silikon prirasteny....

olivka21

Prepelicky
idem dnes na vyberanie stehov,ale ked tak pozeram na to pocasie,cestA z BA do BB bude trvat vecnost. Drzte plce,konecne sa vecer oprchujem a uvidim si bambuleeeee

shiela

M.i.r.u.s6

ďakujem pekne za názor. Ja som taký strachoput, vždy som sa všetkého bála.Ty si si aké dala urobiť a kde?
Ako to prebiehala u teba-predoperačka, operačka a zotavovanie po operácii?

olivka21

Gabby
skus coldrex night,taky zeleny mentolovy sirup. A mega vit.C! Inak neviem,ale kazdopadne drzim palce..ja som brala tyzden pred opkou antibiotika

gabbyy

Olivka pisala som dokimu a ze mam prist mozno je to iba virus. Kazdopadne uvidim ako mi bude zajtra teraz mam stale 38.9 :-( co si mozem dat okrem paralenu? Ja som na sr iba 3 tyzdne takxe ak to nevyjde ostanem bez prs :-( jedine ze by ma vopchal niekde este na februar. Baby tie co set vypadli kvoli chorobe ako dlho ste cakali na novy trrmin? A co s implosmi ktore uz mate objednane?

amuletka

Ahojte :) po dlhsej dobe konecne fici net :) tak mozem citat a cim viac sa presvedcit v to, ze aj ja mozem mat svoje vysnene prsicka :)
Teda, a keď ste take skusene..este otazocka ak nevadi..po opke ste kedy mali sex? a spavate aj na bruchu? lebo ja mam taketo otazky..vela otazok...len mi to je trapne sa to pytat lekara..uz som aj uvazovala ze na narodky sa objednam na konzultacku nech viem na com som :) dik