Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Gabbyy

Kazda antina je viazana na lek.predpis..ja mam silikonovy kruzok :-))
Inak tiez si beriem na kliniku so sebou sprej do nosa,tiez mavam stav ze nemozen dychat a sucho v ustach..

angie77

Vďaka väčšinovému obsahu mastných nasýtených kyselín v bio kokosovom oleji, ktoré obsahujú množstvo antioxidantov pôsobí tento olej antibakteriálne a antivírusovo, čo z neho robí naozaj originálny produkt prírody. Má schopnosť eliminovať membrány vírusov, kvasiniek a baktérií už pri konzumácii jednej lyžičky denne. V štúdiách preukázal skvelé výsledky aj pri liečbe nepríjemnej candidy albicans (candida). Odporúča sa buď priama konzumácia oleja alebo vnútorné potieranie a počas krátkej doby sa začnú dostavovať výsledky a candida úplne ustúpi. Bio kokosový olej je teda vhodný na odstraňovanie rôznych druhov kvasinkových, bakteriálnych a vírusových ochorení a pomáha aj pri hojení jaziev alebo výražok a tiež akné.

angie77

ewel007, gabyy

baby skúste na hrdlo aj kokosový olej ak máte doma, je silne antibakteriálny a takpovediac ho namaže - zhojí podráždené miesta v hrdle...stačí nechať stiecť do hrdla niekolko krát denne

gabbyy

Inak baby je to niektorá z vás ktora má alergie na prach pely a podobne ? Mne tečie z nosa cely rok , nebude to problém pri narkoze ked mám stále upchaty nos? :-(

gabbyy

Dakujem ewel aj ja tebe :-) akou antinou? Dá sa to kúpiť v lekarni? Ja nemám na sr obvodneho takze mi to nema kto predpisat ;-(

gabbyy

Ewel skusim Nie mam ich Tuto stredu a Potom este rychla konzulka, a Potom mi treba objednat implose :-) baby je taka zima na sr ? Toto nase pocasie tu pripomina jar a ja sa Bojim ze ma to este Viac zlozi, snad neochoriem :-((

ewel007

Gabbyy

Ja mam vo stvrtok predoperacne,implose mi zariadi klinika,ja tiez dufam ze dovtedy neochoriem,vsade okolo niekto chory..drzim ti palce :-)
Inak ja mam tiez dostat v den opky svoje dni ale ja si ich oddialim antinou,nerobim to,ale teraz to spravim,budem dost ubolena a este k tomu aj taka otrava..

gabbyy

Ewel skusim Nie mam ich Tuto stredu a Potom este rychla konzulka, a Potom mi treba objednat implose :-) baby je taka zima na sr ? Toto nase pocasie tu pripomina jar a ja sa Bojim ze ma to este Viac zlozi, snad neochoriem :-((

ewel007

Gabyy

Urcite si daj teplu vodu so solou a kloktaj,mame rovnaky termin,mna tiez pobolieva hrdlo a fakt to pomaha :-)
Dufam ze budu predoperacne ok,ty ich mas v den opky ?

gabbyy

Olivka dakujem, ani Nie tuhy fajcim iba par Denne. Ty odvtedy nefajcis? V papieroch sa pise ze sa ma prestat 6 hodin pred opkou. Diky moja ale zacnem uzivat Az zajtra letim Domov a tu sa to neda kupit. Inak baby Mna dnes strasne Boli hrdlo :-( beriem vitaminy a z pad dni sa nalievam cajom so zazvorom a dnes ma to chytilo Riadne :-(( porazi ma