Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

3adka7

ahoj monci, drzim palce....ked budes trochu vladat, daj vediet ako sa citis....ja idem 14.maja k cervenovi na operaciu...aj sa tesim aj sa uz bojim.....ale straaasne sa tesim na vysledny produkt :-D . A on je odbornik, tak sa snad nemame coho bat....

Monci666

Baby ja mam zajtra operaciu drzte mi palce ...uz to chcem mat za sebou a tesit sa z vysledku idem do BB operuje ma cerven

NatalkaBS

tu radost si viem predstavit, niet nad to ked clovek prekona svoj strach a obavy. Potom ten vytuzeny vysledok to je pocit nadovsetko. Na kedy mas nahlaseny zakrok?

Klara154

Cize obe sme tam nasli presne to co sme chceli a cakali :) Je to fajn, ked vsetko vyjde presne tak ako si predstavujes, ze? A o prsiach to plati dvojnasobne ;)

Romanka25

Ano, tam som bola. Tak to som rada. Velku radost mam z toho, ze som sa na to dala. To je to podstatne, aby pristup sestriciek a lekarov bol ludsky a odborny.. Na tom mne zalezi. Pretoze ak lekar jedna s pacientom arogantne tak to naozaj nikam nevedie, ale bola som rada, ze tu som sa dockala dobreho pristupu.

sempiternal

ahojte dievčatá :)
kedy ste začali po operácii začať znovu behávať? ja už som 6 týždňov po, už by som sa na to aj cítila ale bojím sa aby sa niečo neskomplikovalo..

petrzlenik

ALL čaute, tak aj ja sa čoskoro pridam do klubu. 31.5 u MUDr. Fabryho. 280 cm gulate pod sval rez cez pazuchy. Snad to na mojej drobnej postave bude vyzerat postačujuco. Mam 162 cm 43 kg, 60 cm pás a 67 cm pod prsiami. Hlavne ze doteraz som nosila podprsenky s obvodom 75 cm. Teraz uz viem, ze mi urcite absolutne nesadli :D

citruska

nic sa neboj :) ak si bola v Kosiciach v Centre plastickej a estetickej chirurgie tak to ti garantujem ze ten strach co z teba opadol sa uz ani nevrati. Nema preco. Pristup lekara si videla sama, ze je naozaj ludsky a trpezlivy a to je najpodstatnejsie, aby si mala dobre pocity z lekara ktory ti bude robit zakrok :)

Romanka25

Ahojte - chcem sa vam pochvalit ze konzultaciu v Kosiciach mam uz za sebou, som pysna na seba ze som sa na to odhodlala a zasla tam. Moje pocity boli trosku zmiesane, ked som rano vstala z postele s tym co ma caka ale ked som spoznala lekara ktory by mi zakrok mal robit tak moj strach nejako opadol :)