Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

jahodka1584

co ja viem niesu ani tvrde ani mäkke, co ti mam povedat prijala by som aj mäksie aby boli mam kohezivitu II a tie su tvrdsie ale povedal ze su lepsie Dr.ked mi ich daval lebo ze pri tej I. ke ze tam su väcsie rizika ja som sa moc o to vtedy nezaujimala.Ale inak som s nimi max.spokojna ziadne vlnenie nic podobne ziadne komplikacie zatial a dufam ze ani nebudu :-)

skoricka

Rozalka

:)) hej ja som z Ke, mozme kludne ist na kavu...aj vies presne kto som? :D Ja tiez som citila, ze mohla byt ta podpira o jedno cislo vacsia, ale uz som chcela nosit push up, ta som kupila :))

M.i.r.u.s6

Rozalka
tak aj ja som tak nejak okolo 3jak cela asi nebudu ako ja som mala strasne slaby zaklad ako doki mi v tedy povedal ze na normalnych podprdach je to medzi B a C ako verim ze to budu C ale teraz su este opuchnute a nezdaju sa mi nejak velke ale ja budem spokojna aj tak aj ked ako vravis na dobre sa rychlo zvyka skoda ze nemozem ziadne vidiet a ty mas kolko ml?

Rozalka

Mirus
sú také akurát, ale nie bomby, je pravda že ja som chcela prirodzené trojky, čo aj sú keď nie väčšie, ale na pohľad ako taký a pocitovo mala som ísť do väčších, na dobré sa skoro zvyká. Ja ešte nemám bábo, rada lyžujem a tieto veci ma prinútili aby som nešla do väčších... daj potom foto do galérky..

M.i.r.u.s6

Rozarka
wow 75D ty kks ja snad budu 75C aj ked asi skor B mala som sa skor tu prihlasit a zistit co a ako ale mne doki odporucal 375 tak som dala ako jasan bude lepsie ako bolo ale mohli byt trochen vacsie no co uz ale snad aspon pekne budu

Rozalka

Skoricka

ja mám tie s push upkou, a sú 75D len malé sú mi ale iné nemali a už som chcela jedny mať... push upkové by som potrebovala 75E ale nikde neviem zohnať... :-((( No mne sa nezdajú také veľké, bála som sa od veľkostí a mohla som ísť kludne do väčších... ale čo už keď človek neviem dopredu!!! Ale ti ich máš fakt suprové... a myslím že si s KE, tak možme dakedy dať kafčo...

skoricka

Rozalka

dakujem, no povedz jaka je pohodlna, nie? :) Jake cislo si kupujes? By som na Teba nepovedala, ze mas 390, ale viac jak tak fotky pozeram :)

Olivka

ciiii, ta Ty si dobra :D sak ja 10 dni som chodila jak hrbac, len som aukala, ledva vstala a po byte chodila, vsetci okolo mna tancovali jak som piskala :D

M.i.r.u.s6

Nattasa

ano ano ako ruky v telu a hned to citit ale ten pocit takeho to tvrdnutia ci ako to nazvat a napnutia v prsiach necitis???a kolko si vlastne po?,a ake si si dala
ja mam 375 ES gulate

M.i.r.u.s6

baby
vy ste ozaj niektore poriadne akcne ako mna nic neboli ale mam taky pocit napnutosti v rsiach a pod pazuchami taky zvlastny pocit aj vy take mate??