Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

v girl

ak si chodila do solarka a neprelepovala jazvy tak ti stmavli, a uz teraz je pozde prestat z opalovanim! jazvy stmavnu ked sa neprelepia.

female

ewel

ahoj, v perach nemam kysku ale permalip - silikonovy implos. Nechcelo sa mi chodit na dopichy a efekt je este lepsii... robil mi to dr.Kovac a bol to mensi chir. zakrok...

ewel007

female

ahoj chcem sa spýtať, chodíš k dr. Mladekovi na pery? lebo ja chcem isť do Avelane na jar na kysku.dakujem za info :)

female

nadranka

nie som zamestnanec Avelane...som ucitelka, ale kliniku poznam, lebo tam pravidelne chodim... Ak ta to zaujima, robili mi tam nos, pery a chodim na botox... Mrzi ma tvoj utocny postoj :(

queen

Zuleko a ostatné čo máte prsia operované 2x ...

prosím vás, druhý krát vam urobili jazvu na inom mieste ??? Mám na mysli rez pod prsníkom ...

ewel007

Zuleko

To my je vsetko jasne,ja si za Mladekom stojim a preto sa mu znovu zverim do ruk,ako aj ty pises tvoju skusenost s Chirmedom.
Jednoducho tomu neverim,ze by pytal dalsie peniaze a cely ten pristup,ale uz sa k tomu nebudem vyjadrovat,ja idem k nemu na dalsiu opku a kazdy nech si hovori a pise co chce..

v girl

ewel
Zuleko ma pravdu...obe sme spokojne a vela zien tiez. ozaj cicka ty mas ake jazvy? lebo moje su dost tmave este a neviem ci som ja neuskodila tomu,ked som chodila do solarka a neprelepovala som ich,,ale uz 2mesiace som sa neopalovala