Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

mirus
áno.... myslím že je to hojením....aj mne sem tam stvrdnú a je to taký pocit ako ked sa počas kojenia nalievali mliekom

Zuleko

Ewel007
Nech ide o akehokolvek doktora, ziaden sa Ti chvalit nebude , ze niekoho sfusoval.Ani mne v Chirmede nepovedali aky nevydareny zakrok maju za sebou.Moja rada je taka, ze zbytocne patrat a zneistovat sa .Raz ked si s Mladekom spokojna, tak ako ja s Chirmedom chod ku nemu, aj keby neviem aky clanok vysiel!;)

M.i.r.u.s6

ahojte baby chcela by som sa sytat vcera bol tyzden po ope a vecer som mala taky pocit akokeby som miesto prs mala tam kamene take tazke napnute chcela by som vediet ci to je v poho dik

nadranka

female

Pripadáš mi ako zamestnanec Avelane. Mylsím, že si to bol(a) práve ty, kto tu písal po prevalení toho škandálu s Mládekom, aby si tu zneistil(a) baby.

female

nadranka
v galerke nie som, a to preto, ze o zvacsovani este len uvazujem-uz som to tu pisala... a kedze este sama nemam ziadne foto, tak som sa o nu doteraz ani nezaujimala... myslim, ze je to odo mna fer... :)

ewel007

v girl

samozrejme ak to aj on vlastne operoval.., tiež nemam s neho taký pocit, nesedi mi to, rada by som si vypočula aj druhu stranu..
ved vieš ako si dava na všetko pozor aký je dôsledný, tolko operacii ma za sebou a viem že každý dr ma svoje nevydarene opky ale ten prístup a to okolo, to my k nemu nesedí.

female

baby
ja by som ten nestastny clanok uzatvorila asi tak... ludia na seba budu vzdy kydat, ci je to menej uspesna konkurencna klinika, ci ohrdnuta frajerka, neviem...
ktore dotycneho dokiho poznaju, vedia, aky je odbornik...
ja na menovanu kliniku chodim tiez, hoci k inemu lekarovi-meno som tu uz raz spomenula, a musim povedat, ze som nadmieru spokojna...

mamita

monikasss
ďakujem...no zatiaľ sa snažím si na ne zvyknúť...ale vždy ked sa pozriem dole tak sa mi zdajú mega.....možno je to aj tým že pred opkou som mala len také placky..to som zrolovala do podprdy a bolo...:o))..ozaj babeny neviete mi poradiť je tu nejaká čo má už zahojený rez cez dvorce?..fakt by ma zaujímalo ako to vyzerá....tie moje zatiaľ...brrrr