Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katica0903

ja som mala termin u dokt.Cervena,ale tiez som mala zial problemy ineho druhu..tak som operaciu musela zrusit..nosim kosik D,ale s nim som sa dohodla len o uprave,teraz citam ze je lepsie si dat silikony ze prsia vyzeraju inak...mam ich smutne...mam vysku 169 cm,vazim 61 kg,a prsia 75 D...no ovisnute...ma niekto podobnu situaciu,operaciu za sebou...ako vyzeraju take prsia.

Monitaaa

lilabmw a baby čo cvičite
mna by zaujimalo, ze ma este zmysel, aby sme cvičili prsia? :D taka blba otazka asi, ale neviem, jak to vidite vy?

ewel007

Matilda

Veru moja nech uz mame po a inak ak sa ti bude dat 550ml tak super vidis ze aj Lilka chce reopku a cvici a chce 550-600ml aspon co sme minule pisali :-)
Nie ja zostavam pri tych 700ml to je strop a inak ten kokosak pouzivam aj ja,mam ho s dm ky .
Ozaj budes mat pristup na net v den opky ?

matilda1

ewell

ty moja spolutrpitelka:)no krati sa nam to no musime sa opatrovat ja takisto davam pozor aby som neochorela lebo teraz vsade sami chori juj az mam nervy uz nech mame potom ewell a budeme si doma popisovat a podporovat sa som citata ze ta aj 750 beru haha...no ja som zvedava kolko da mne tiez som rozmyslala ze 550 by som aj ak sa da chcem co najviac a inak baby co tu pisu o tom kokosovom oleji tak som si aj ja kupila aje perfektny.

matilda1

lilabmw

dakujem moja za odpoved no ja cvicim len tak pre radost a trosku ze vyventilujem hlavu ale som rada ze si mi o tom napisala...no uz mam vysledky krv ok predoperacne mam v utorok a v piatok idem nato:)aj tesim aj bojim mysli moja potom aj ja budem na teba velmi tuho:)dakujem za podporu.

ewel007

Matilda

Super zlatko,vysledky ok,uz sa len trosku vyspinkas a ides na to,veru tie dni utekaju :-) ja este trpnem,este ma cakaju predoperacne a este skoro dva tyzdne do opky aj na maleho davam extra pozor,ani do skolky nechodi, aby neochorel a ja od neho..
Ja mam dostat v den opky :/ nechcem byt ubolena a este j svoje dni,tak to oddialim antinou.
Budem mat znovu spolutrpitelku teba :))

Elissa

Erika

dakujem pekne

Angie,

dakujem za reakciu. Tak to sme stavbou skoro rovnake:-) U koho si bola operovana? Ja este zvazujem konzultaciu u Cervena a potom sa rozhodnem. Alebo budem v este vacsom "nerozhodne" ako teraz :-) Ja si realne neviem na sebe ani tych 360 ml predstavit - z toho co mam teraz, co je nic a potom prsia. Ale prils velke to nechcem. Aspon teraz mam na to pohlad takyto:-) Z nicoho aspon nieco, to stale vravim:-)