Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teresa124

Ďakujem veľmi pekne za odpovede, asi teda pôjdem do tých guľatých. Ešte mám otázočku čo sa týka práce. Viem, že je to indi vindi u každej, ale ako ste riešili neprítomnosť v práci? Dovolenka, PN?

lilabmw

matilda1

priznam sa ze cisto prsia som zacala az teraz nedavno cvicit tiez som sa bala nejako ze ci vobec zdvihnem cinku ale je to v pohode som bola milo prekvapena len svalovicu som mala riadnu to je jasne.Ale inak sa mi cvici normalne nepocitujem ze ich mam :-)tak ja dost aktivne skoro kazdy den ale ja som posadnuta to je rozdiel :-D a po operacii som vsetko postupne zacala cvicit tam kde sa prsne svaly zatazovali som radsej opatrnejsie.A co ako inak uz predoperacne v poriadku tak len ist nato.Kedy to ides nech viem kedy mam na teba myslet jooj ti zavidim normalne aj ja chceeem :-/

lilabmw

teresa124

do urcite casti je to aj o vkuse co sa ti paci ale druha vec je aj taka ze tie co su po detickach nie vzdy sa im daju dat gulate to musi dr.povedat podla koze tvaru a tak.Tie co sme predtym tam nic nemali tak sme si vybrat mohli a som zato stastna ja by som anatomy nechcela nakolko poklesnu trochu urcite nakolko maju aj byt tie prirodzenejsie a tieto gulate tak pekne stoja.Ale kazdemu sa paci nieco ine mne silikonovy look niekomu prirodzeny..A pri anatomoch hrozi pretocenie u gulatych nie.

angie77

Elissa

myslela som si podla foto že máš také miery:) ja mám 175 cm, pod prsiami 73cm a vážim tých 65 ale to som pribrala teraz po opke ako som nič nerobila normálne mávam tých 62...no a mám 370ml, vyzerajú úplne prirodzene to je pravda,tiež som nechcela aby kričali...ale trošku lutujem že som nedala aspon 400ml, lebo tieto 370 ml pod tričkom ani nevidno :) naozaj...tých 400 by bolo tak akurát aby boli nenápadné ale aby som bola aj spokojná na 100%...ako spokojná som aj teraz. je to sto a jedno oproti tomu čo tam bolo pred tým, ale ak už nechceš íst na druhé zväčšovanie tak si daj najviac kolko ti povolí ...mne viac nechcel dat, ale keby ponúkol 400 tak beriem

matilda1

lilabmw

ahoj moja ako mame?ty si pisala ze sa venujes fitnesu asi dost aktivne vsak?ja chodim do posilky tak dva tri krat do tyzdna ako vyda vies ako len sa chcem spytat ze ako sa ti cvici s prsami ja sa stale tak dost bojim ten vrch napinat ty si ako s tym?

lilabmw

kosta123

aj ja som bola operovana u Dr. Ocenasa v LV aj wauka aj zajacik aj rozalka a aj angie a dalsie tieto si pamätam

matilda1

ewell

cau moja ako mame?ale nam to pekne odsypa tie dni vsak?ja som si bola dnes po vysledky z krvi vsetko mam oki a aj kramy som dostala tak super zatial idem podla planu a co ty?

anonym_76

Elissa
Tak ti drzim prsty nech ti to uz tentokrat vsetko vyjde bez komplikacii..ta velkost 360 je myslim asi v pohode...

Elissa

Angie

Meriam 173 cm a vazim aktualne 65 kg. Chcela by som vsak idealne do opky zhodit 5 kg. Pod prsiami meriam 84 cm. Doktor stanovil 360 ml ako ideal, mal aj vyssiu hranicu a to 410 ml. Ale skor odporucil tych 360ml. Chcela by som mat prirodzeny efekt, ziadne prsicka, ktore z dialky kricia - sme praca chirurga :-))

skoricka

teresa124

ahoj, mne doktor navrhol len anatomicke, kedze svoje vlastne prsia som mala kvapkoviteho tvaru, lenze ja som chcela gulate, pretoze mne prave hore chybal objem. Anatomicke Ti urobia len dole...zalezi ake mas svoje prsia, niekedy sa neda rozoznat, ci caja ma gulate alebo anatomicke, na kazdej to vyzera inak...Na konzultacii sa vela toho dozvies, ake by si chcela prsia a ake mas teraz svoje?