Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Baby ktore vahate nad velkostou....
potvrdzujem slova ewel a spol.: chodte do co najvacsich! Ja som len5.den po opke,mam aatomy 515ml a kludne by som prijala o tretinu vacsie....takze to sa ozaj len zda velke,nech vas to neodradi tie mililitre ,v hrudniku sa to rozleje a strati...

gabbyy

baby ak niektora potrebujete posuniem svoju konzulku k dr mladekovi na marec. nie som si ista ci to bolo 4.3 alebo 7.3 ale ak niektora potrebuje dajte mi vediet x

teresa124

Ahojte, chcela by som sa spýtať, že väčšina z Vás si dáva anatomický tvar, ale keď uvažujete, alebo idete na reopku, tak idete skôr do guľatých. Prečo? tie anatomické sú v hornej časti nepostačujúce?

monikasss

kosta123

do galérie sa dostane len tá ktorá má vytvorený album... nechceme aby sem chodil hocikto len sa pozrieť. Takže ak chceš pošli svoje fotky pred opkou na galeria@zoznam.sk a pridaj svoj nick už je to tu pár krát spomínané a zajačik Ti dá heslo, potom sa môžeš pozrieť.

kosta123

Monikass
Ja mám svoje tak 85C len to že sú po kojení ovisnuté :/
Objednala som sa už na konzultáciu tak som zvedavá 7.3.
A ako si pozriem galériu?

monikasss

kosta123

to záleží aký máš základ a tvar a šírku hrudníka... ak máš svoje prsia aj tie budú väčšie a také viac prirodzenejšie ak nemáš žiadne prsia budú viac umelé lebo nie sú pokryté tukom a nemusia byť také veľké. Je to fakt u každej iné.

monikasss

Rozalka

a ešte som zabudla dodať že ja nemám velké boky ja som skôr atletická postava široké ramená, úzky pás a svalnaté nohy ale nemám široké boky. Obávam sa že čím prsia sú väčšie tým idú aj viac do strán pretože tak či onak bradavky musia byť v strede implošov tak mi to lekár vysvetloval že nedá sa to proste posunúť viac k sebe.