Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

sillia
Ked si to budes sama vybavovat,tak tam sa caka dlhsie,niekedy Ti daju termin az za 2 tyzdne.Tak zaplatis v Chirmede a vsetko zariadia oni.Pri prvej op som bola na vysetreniach asi tyzden pred op a pri druhej den pred op.Ked povies na recepcii,ze by si to chcela mat tesne pred Op urcite nebude problem.

teresa124

Babule čaute. Som tu nová. Bola som na konzultácii v Interklinik, no termín opky som musela odložiť kvoli chorobe. Prosím Vás, ako ste riešili neprítomnosť v práci? Na akú dlhú dobu ste boli mimo práce? Ďakujem za odpoveď.

silia

Smejo

:D čo som pozerala tak máš určite lepší základ, takže sa nemusíš báť, na tebe budú vyzerať dobre aj tie 330

Zuleko

a deň tých vyšetrení ti určila sestrička? nedá sa to nejako tesne pred opkou?u mňa je ten problém, že nemám čas, z práce ma toľko neuvoľnia

Baby

a keby som si šla sama robiť tie vyšetrenia tak na tú mamografiu a sono sa dlho čaká?

Zuleko

silia
ja som si davala stale predoperacne robit v Chirmede,v jeden den za hodinu som mala vsetko:-)Nechcelo sa mi samej chodit a vybavovat si:-)

silia

Misaela

No ináč sú pekné :D určite je pravda, že fotky skresľujú..ja len som doosť vysoká tak preto tak panikárim :D

skoricka

sillia

tak, tak, u kazdej inak vyzeraju prsia, galerka je fajn, ale neda sa vycarovat navlas rovnake prsia, ak by si si doniesla nejaku foto. Ja tiez si pamatam, ze som doniesla foto na konzultacku a bola uplne nerealna, nejake 800 ml som doniesla :D ale tak ja som ani pojem nemala o nicom...

no a moja kamoska ma napriklad este vacsie prsia ako Zuleko, ale ma ich prirodzene, aj presne taky tvar a skusali sme si podpiry, ta jej moja bola velka a mne mala, cize nechapem no :D

smejo251

Ahojte
Citam si tu tie vase prispevky a teraz neviem....myslela som ze ked ked mi po edala lekarka na konzultacii ze mentor extra vysoky profil a maximum 330ml ze to bude super no ale teraz neviem.kd tu baby s mojou vyskou a skoro aj vahou pisu ze maju 400a viac...to mi nbude malo?ne hcem ist uz druhykrat pre vacsie chcem ich hned ked sa to da:-) vra ela ze 300 urcite a urcite aj viac a pri 330ml ze dufam ze vojdu.to co si mam mysliet o tom?

misaela

silia
ja som teda fakt nemala ziaden zaklad a aj ked na fotke vyzeraju male, v reale nosim 75-80D. z mensej podprdy mi vyliezaju von :)

gabbyy

queen no vsade to tak robia.. mne iba vtedy povedala aky termin maju volny, ale to iba preto ze som v zahranici a potrebovala by som vsetko vediet vopred aby som zbytocne nechodila na dovcu domov