Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

elle no perfektne, chod do toho! 400ml nie je vela, to by bolo na mne vela, na tebe nie! fakt to nefunguje tak, ako si to my predstavujeme na zaciatku, ale to pochopis az potom, ja som sa tiez sialene bala, aby to nebolo moc:) inak aj ja som si zvykla vypchat este aj tie super vypchate z HM, akoby si o mne pisala:D no uz nikdy viac!

luccia no zial uz sem nejdem foto pridavat, nechcem rozvadzat preco, no rozhodla som sa tak. efekt mam asi ako sandritta, ale ja mam trosicku vacsiu medzeru, zial hrudnu kost neokasles:D

Nikola21

doka

Vdaka za odpoved. No ja som skor ta prva moznost, teda zatial mam len podozrenie ale mala som malo cervenych krviniek uz davnejsie ale nejako som to prestala liecit ale aj teraz mam dost priznakov ktore zodpovedaju anemii. Ja som atotiz v zahranici a testy mi budu robit az den pred opkou a to uz bude neskoro ak mi nieco zistia. Urcite si pojdem dat zrobit krvne testy tu, nech to zacnem liecit hned ak sa mi to potvrdi.

doka

Nikola21
je rozdiel
červené krvinky-vtedy sa jedná o anémiu-pri ľahšej forme anémie nie je problém s anestézou
červené doštičky-vtedy sa jedná o trombocytézu-teda zrážanlivosť krvi a vtedy problém je...

doka

Anna.m
ja som tiež z NR,dlho uvažujem o prsiach-teda doteraz ma nepustil strach-ja som v deň operácie odišla domov,pretože strach bol väčší ako ja :(,ale teraz som odhodlaná na 100%
bola som na konzultáciach-ja osobne som sa rozhodla Dr.Pikula-super prístup,super práca,super cena a dlžka pobytu v nemocnici 18 hod.-žiadné dreny...
Tiež som bola u Dr. Mládeka-cena o viac ako 1000€ vyššia,čo si myslím,že je dosť...

Nikola21

All
Pocujte dievcence, asi je to somarina ale tak ajtak sa chcem opytat. TO ze mam malo cervenych krviniek a som anemicka by nemalo vadit pri opke ze?

yanka8

Myskahryzka nejde mi pridat link :-o, vzdy napise ze je odstraneni, ale ak pojdes na MK do skupiny silikoniek, tak tam ho najdes

yanka8

Bobcatko173
Uz mas urcite po, ked sa budes citit trosku lepsie, daj nam vediet.

Myskahryzka
tu je link -odkaz odstránený-

AnnaM
ta cesta sa da zvladnut, ja som isla z Ba do BB, sice je to o nieco menej ako ty z Nr do Ke, ale bola som prekvapena, myslela som si ze budem citit kazdy otras ale nic. Pred cestou mi dali sestricky nejaky liek proti bolesti.

Elle ak ti lekar navrhol aj vacsi impl. tak kludne chod do vacsich, oni to maju v oku.

nikxxx

anna.m

ja idem v pondelok na opku ku doktorovi Juášekovi- Porta Med, prsia robi 26 rokov a komplet ma to vyslo na 1940,- E vratane vsetkeho, aj interneho vysetrenia za gulate, co je perfektna cena. No od min. tyzdna ceny zdvihol, stahuje sa do vacsich priestorov. Cenu zdvihol na 2100,- za okruhle co je ale este stale dobra cena si myslim v porovnani s inymi :)

Nikola21

anna.m

na Svehlika som aj ja pocula chvaly. No a ta dialka, ja som z Presova a rozmyslal som o Banskej Bystrici ale nakoniec idem do Kosic. Ze vraj cestovanie po operacii nieje vobec problem, mne ta dialka vadila len z toho hladiska ze ti treba ist na konzultaciu, na operaciu, na kontroly….a zakazdym sa mi nechcelo tolko cestovat. Ja idem do Kosic k doktorovi Magdovi a vyjde ma to 2300€ so vsetkym co je tiez celkom v pohode.