Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lenka19796

nattasa
aj mne sa to zda divne ale asi mas poriadny zaklad svoj..ja som mala pooperacnu 75B a implantaty 500ml

bimbi

Monikasss
Podla mna by bol problem keby si si ozarovala prska, vtedy moze vraj tym infracervenym ziarenim prist k prehriatiu implosu, ked si si dutiny je to ok, tak mi to logicky vychadza.. Baby vy mate aky nazor na toto? Aj mna to celkom zaujima..

olivka21

Nattasa
Absolutne nemysli na bolest. Ja som po prebudeni citila len nevolnost z tej narkozy,sestricky boli pri mne,obskakovali ma,merali tlak,lebo mne rapidne klesol na nejky tusim 70/50. Tak som bola uplne biela ako stena,aj doku ma priiel kuknut...potom som s vyvracala a bolo dobre..daju ti cajik,budu ta masirovat,hladkaf,strasne zlate su sestricky...uuuuzasneeeee. a potom hudes lezkat,poobede ti daju piskotky a vecer polievku alebo chlebiky. Neboj,to zvladnes,pre mna je najhorsie spat na chrbte. A ake budes mat implantaty?