Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Lenka

nemusíš sa báť, pozri si v galérke mravčadlo1 aj ona mala na začiatku dosť vysoko tie implantáty a tiež sa jej pekne upravili!!! Skús jej napísať tu na fórum po akom čase sa jej to dalo do poriadku... určite nemáš ešte nič stratené a ak nie si si istá tak kludne choď aj na kontrolu... ale podľa mňa sa ti to upraví...

lenka19796

ano boloa som v medicentre. a ty si si ake davala ml,profil a tiez asi eurosilikony?? a zatial si spokojna?? a klinika a personal si bola spokojna??

lenka19796

ano kazal masirovat aj my ukazal ako ale to zevraj nato aby rychlejsie zmekli..no poviem ti pravdu masirujem sem tam ale po mesiaci sa mi zdaju este ako beton tvrde,tak neviem ci to je normalne

olivka21

Lenka
neviem sice ako je to s masazou prs,ale niektore moje kamosky si aj 3x denne masirovali prsia smerom k see a dopomohli implantatom pomknut sa trosku .k see,ale na to sa radsej opytaj pikulu

olivka21

Lenka
uz vidim,mas 500vky a operater pikula. To si bola v medicentre? Ja hej,u cervena tiez som si ich este nevidela,o tyuden idem na vyberanie stehov.

lenka19796

operoval ma dr Pikula vo Zvolene a mam 500ml vysoky profil eurosilikony pod svalom. nie neopustam sa len som s nich sklamana, ved vies ake sme my zeny ,kazda by sme chceli pekne prsia :)

olivka21

Lenka
Hlavne sa neopustaj,pozri napr.ake prsia mala monitaaa a ake ich ma krasne teraz. Kto ta operoval? A kolko ml mas?

lenka19796

olivka21
si poklad a dakujem za podporu,toto bola druha operacia po 10 rokoch..tie prve boli len pod zlazou a velmi sa po kojeni zvlnili.preto som ich davala vymienat a tesila som sa ze sa budem pysit peknou hrudou..ale zatial sa mi nepacia a som trosku sklamana. hadam sa to este upravi. v galerke maju vsetky baby take pekne prsia,pripadam si ako jedina medzi vami s nie peknymi prsickami

olivka21

Lenka19796
ja osobne si myslim,ze mozes ttosku napomoct tomu,aby dobre vyzerali. Skus nosi kosticove podprdy,ktoe ti ich budu tlacit k see a ked este padnu a usadia sa,budes ich mat pekne... neboj,chce to cas,ale nenechavaj tk na ahodu,skhs ich k see stlacat v prvom ade tou podprdou... baby osttne co myslite?

lenka19796

baby, videli ste moje prsia v galerke????? co vy nato?? mne sa moc nepacia, mozem este dufat ze trosku klesnu a nejak sa krajsie vyformuju???som mesiac po opke ale zatial sa mi nepacia :(