Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

mudr. Svehlik mi napisal sumu1880€ co je super cena a aj recenzie na neho su dobre. lenze aj az v KE a ja som z Nitry. Isli by ste taku dialku na operaciu? zvladla by som cestu domov? Odpisal mi ze radsej vlakom aby som cestovala, ze mal vela pacientiek zo zapadneho slovenska. Nechcem za kazdu cenu lacneho doktora ale tohto si tu dievcata chvalia.

elle

baby ja som si zvykla vypchat este aj tie matracoidne z HundM silikonovymi vypchavkami, no a pri kazdom prudkom pohybe som kontrolovala, ci nieco nevypadlo, lebo uz aj taky trapas sa mi stal v jednej obuvi, ze mi vypadla gelova vypchavka a moj muz ju musel dvihnut zo zeme, ze som sa hanbila, aby to niekto nezbadal :-/ A normalne zadery mam na rebrach z tych podprseniek :-/

Luccia

Elle, no vidis moja!!! Tesim sa s tebou! Podla mna mudro hovori, daj na jeho rady, vravel ti podla svojich skusenosti a vychadzal z tej fotky co si mu poslala. Vzdy ver svojmu doktorovi, ked uz si si ho vybrala :-) Si vyssia, na tebe nebude 400 vyzerat neprirodzene. Skvele ze si mu zavolala!

elle

Dievcata, prave som dovolala s Mudr. Hederom a bol neskutocne zlaty, mily, no uplna paradicka :-) Po tom co videl tie fotky co som mu poslala, navrhol vysoky profil 400ml, zevraj tie mililitre vobec nefunguju tak, ako si ludia myslia, ze 100ml, jedno cislo, ze ked ich da do vysokeho profilu, vzniknu pekne trojky. Ach baby, ja mu doverujem, ale 400ml? Nie je to trosku moc? Zevraj tych 320ml bol ratany na stredny profil a to mi spravi take dvojky, zevraj tak ako som mu tvrdila na konzultacii, ze mensie :-)

Luccia

Bittersweet - tak milo pises, dakujem za ocenenie :-) S tym vypchavanim si ma pobavila, ako keby si hovorila o mne. Ale tomu je uz konieeec :-)
Skoda ze nemas aktualnu fotecku po, zaujimalo by ma ako 330 vyzera na tebe...

MyskaHryzka

pre anna.m

Ahoj, tiež uz dlhsiu dobu uvazujem o vatsich prsiach, ale tie ceny su strasne, tiez premyslam kde a za kolko. Videla som nejake ceny u doktorov, ale neviem do akej miery odpovedaju realite www.estheticon.sk. Babenky, kde najdem ten Interklinik na zlavomate?Ci uz to vyprsalo? :( miska

bittersweet

no a este k teme nenalicena na operaciu, zial ano:) ja som si dala upravit a nafarbit obocie den pred opkou u kozmeticky, to nevadi:)) no a musis byt uplne cista, nenavonana, pazucha oholena, sperky dole....ver ze ti to bude absolutne jedno, ked uz budes v tom!:) ale neboj, nie je to nic strasne, co by sa nedalo vydrzat,ubehne to ako voda a ako suvenir ti ostanu dve krasne prsia!:)

luccia inak velmi pekne to mas a este len budes mat ked to sadne, vidim ze mas podobne miery, tato mentor 330 je taka velmi prijemna velkost a pre mna ozaj ako usita, pretoze dost mi zalezalo na tom, aby tie prsia prilis nevzbudzovali pozornost. a myslim ze sa podarilo, lebo ludia na to nereaguju, len ma chvalia, ako vyzeram, je to o psychike. zrazu som sexi zena!:)a mozem obliect co chcem, zbohom vsetkym tym strasnym vypchavkam nepohodlnym! leto bolo pre mna vzdy take deprimujuce, v plavkach dekolt az tak nezamaskujes a takisto v horucavach to bolo peklo, lebo ja som aj tak bola schopna chodit vypchata.

bittersweet

elle presne tak, luccia ti dobre hovori, platis si nemale peniaze a je absolutne opodstatnene kontaktovat v takejto extrene dolezitej veci doktora, ved su to tvoje prsia, ty ich budes nosit, potom bude neskoro lutovat. ja som so svojim doktorom velmi zivo pred operaciou komunikovala o vsetkom, co ma trapilo, budem mailom alebo telefonicky. Kazda jedna z nas ma pred operaciou pochybnosti, ci zvolila dobru velkost a ci sa vysledok bude priblizovat co najviac osobnym idealom, ale v tom ti ozaj pomoze len doktor, musis s nim o tom aktivne komunikovat, mnoho bab odtialto by ti potrvrdilo, kolko krat kvoli tomuto kontaktovali lekara a kolko krat menili velkost, je to uplne normalne a doktori su na to zvyknuti!:) pokial sa nepohybujes na hrane svojho maxima, neriskujes, ze to bude neprirodzene, na vysokej postave sa to strati. skus si urobit gulicky z plasteliny a daj ich najprv malej a potom velkej babike, to je moja odpoved na tvoju otazku:) ale hlavne volaj dr.hederu, preto ti dal vizitku!

Luccia

Elle, moj nazor je, ze ak ti raz lekar dal cislo, tak sa neboj volat - jednoducho sa s nim spoj - na to ti to cislo daval. Posli mu ked tak milu sms, ze s nim potrebujes hovorit. Alebo rovno zavolaj. Pozri, ved si platis nie male peniazky, tak treba vyuzit tie sluzby, nerobis to kazdy rok. Ja som komunikovala vzdy velmi uctivo, pretoze si velmi vazim ich robotu. Tiez som nechcela obtazovat blbostami, ale strach zavolat nie je na mieste. Najma pochybnosti o velkosti tyzden pred opkou su sakra dobry dovod na konzultaciu. Hedera je podla mna v tejto chvili jediny, kto ti moze renomovane poradit. Pises ze mas fotky toho ako by si to chcela, aj to vies dobre vysvetlit, tak nevahaj. On ta ma presne zmeranu, tak bude vediet presne povedat ci je vhodne zostat pri 325 alebo trochu vacsie, aby si dosiahla svoj sen. Ked tak volaj na recepciu a povedz recepcnej aku mas situaciu, ze sa potrebujes spojit s doktorom. Podla mna je to bezna vec, urcite nebudes prva co takto na poslednu chvilu panikari a meni velkost :-)
Prist musis fakt uplne nenalicena, nechty bez laku/gelu, prstene aj retiazky, nausky - vsetko nechaj doma.