Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

matilda

a uz mas vsetko dohodnute?Znacku profil a velkost tusim 500 si spominala nie?NO ja chcem urcite len hovorim musim setrit od aprila a v decembri by som chcela opku.

matilda1

lilabmw

ahojky dakujem...tak ides do toho aj ty?neboj to ti ubehne a budes lezat na stole:)ja sa uz modlim nech mam zatym a nech vsetko dobre dopadne.

minie05

caute baby,
ja mam op. v aprili, doktor mi navrhol pri 168 cm, 55 kg veľkosť 420 mentor anatomicke. povodne mam veľ.70/ A a su po dvoch detickach, kojila som 2roky dokopy, takze nemam skoro ziadne... myslite že ta veľkosť bude ok, nechcem ich mat nejake mega veľke.. doktor povedal, že to bude max C košík. ale kamoška ma veľ. 300 a tiež ma C. tak ja fakt neviem, ak by ste mali niektora veľ. 420 mohli by ste mi poslat foto?...bola by som vdačná. cmuk

olivka21

Gabby
vobec to nieje problem,ja som s pytala aj dokiho,aj aneeziologicky povedali ze bez problemov,dokonca som si strekla ese asi 5min pred opkou preventivne ;) to nema ziadny vplyv na anesezu a operaciu.... papa

gabbyy

olivka, mohla si si dat tie kvapky pred opkou? jaj mam celorocnu nadchu, stale upchaty nos, tak neviem ci to nie je problem

lilabmw

matilda

ja som mala 2 alebo 3 den menzes a vobec to nevadilo tiez som sa bala ani moc mi na predoperacnych nebrali lebo som mala menzes a bolo by to skreslene ved aj tak uz z krvi vsetko zistia.Tak nemusis mat strach aj kebyze dostanes.Som nemala silne som mala tampon normalne.Len trosku to bolo po opke horsie si ho dat ale zvladla som to sama :-) inak baby ewelka matilda moc vam zavidim ze uz idete ja by som tiez isla.Dufam ze sa mi to v decembri tohto roku podari ist na reopku.Uz sa tesim na vase fotecky :-*

olivka21

Matilda
ano,mam 515tky...zatial som sivich nevidela,poslala som fotky zajovi v podprde a pred opkou,ako ma pokreslil.