Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

Shilla
jasne uz viem, len som si nevedela priradit nick ku konverzacii... No pozeram fotku, mas to velmi pekne a ani ti tu modelaciu netrebalo. Kde robi ta Kačmarikova? Moje v pohode, len ta modelacia je fakt na dlhsie, hlavne ta zvisla jazva

shilla

monitaaa
pisali sme si aj sukromne,naposledy este asi den pred tvojou operaciou,mne sa operacia posunula zo zdrav.dôvodov.
bola som len pred dvoma tyzdnami a ja som ta co nechcela modelaciu a vahala som,,ze ku komu.
ako sa tvaruju tvoje,viem ze tebe tu modelaciu robili.
ja sa jej asi neskôr tiez nevyhnem.

Monitaaa

shilla
skus mi pripomenut, lebo mne sa to tu uz na fore troska pletie :D na fotky som uz myslela pred dvoma tyzdnami, len ja som taky lajdak a nefotim sa skoro vobec, lenze uz určite pridam.

bimbi

Zuleko
Ved ani vystrih si nemusis dat, aj bez neho vidno, ze su mega :) napr. v tom upletovom tricku z profilu no odpadla som.. Ale sekne ti to fakt, mas extra utly pas pri nich..verim ze si spokojna, viac uz by bol vrchol nevkusu..

Zuleko

Bimbi
Dakujem pekne;) Popravde od kedy mam tieto 620 ml implose nosim vystrihy minimalne.Uz som vnutorne maximalne spokojna a preto nemam potrebu ich vycapovat.Vtedy ked som mala 390ml nebola som s velkostou spokojna apreto som ich pucila v podprsenkach a vystrihoch, len nech mi kazdy hovori ake ich mam velke.A v podstate som este ani nemala prilezitost vziat si poriadny vystrih;)A ked som aj mala niekake tricko tak skvor ludia na mna ukazovali( najma zeny) ze pozri to je ta co ma tie 620:)))

bimbi

Prepacte trochu mimo temy..
Nadranka
Ja som dostala termin takmer o mesiac :( ale mozno preto lebo idem aj na odstranenie pigm.skvrn+hyalka, takze to je casovo narocnejsie, cca 1h., podla mna len pichnutie hyalky je sup sup, tak to bude aj skor termin, kedze ta niekde moze strcit..popros ak niekto vypadne, nech ti zavolaju ak to chces rychlo a vies sa prisposobit.. Ty si z Ba?
Zuleko
Ohromne bomby! Ale nadherne! Ludia sa musia za tebou otacat a nielen chapi, vsak? Uz si si zvykla na to?

Lucia83

Jahodka
Ahoj meriam cca 166cm.

Queen

Ahoj ja mam tiez automat ale veru nebola som schopna sadnut za volant skor a o 3-4 tyzdne. Ale je to individualne. Baby tu soferuju aj skor, mne sa nedalo tocit volantom ako ma to stale tahalo.