Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Baby je pravda ze ked letite lietadlom tak prsia bublinkuju teda ten silikon a ze sa potom moze nieco uvolnit myslim s implosov?ake je to letiet s prsickami krasnymi?

leluska96

Bimbi
no vidis takto pred rokom by som neverila ked som na opku cakala ja...
Oni to tam moc nechcu vymienat len ked si sama niekoho na vymenu najdes.
Musim dufat kamoska to potrebuje a cakat dalsi rok fuuu...

Lucia3110

olivka21
veru nedalo :)) ale neboj,na klinike si pospis dost..
tak ti teda prajem nech ti vsetko dobre dopadne, som zvedava na foto :) drz sa

bimbi

Leluska
Nechce sa mi verit, ze nikto nechce ist skor! Tak snad sa ti to podari vymenit.. A sestricke si volala? Ona by mohla sprostredkovat vymenu ci? Niekto sa urcite potesi..

bimbi

Smejo
Si zlata :) no ja som s tvarom nie uplne na 100% spokojna, ale s velkostou ano.. Ano so sisente mame uplne rovnake implose: 370ml VP ES anatomy, a ked mas svoje nizsie, tak isto ich nebudes mat pod krkom :D
Olivka
Zlatko, tak zajtra mas velky den! Budem na teba mysliet aby vsetko dopadlo tak ako ma a nech uz to mas stastne za sebou- po tolkom cakani! Drz sa!!!! A potom napis ako to zvladas..

ewel007

Matilda

Ano gule pologule :-)) jasne ved mas krasne aj s tymi 360ml a myslim ze to budu pekne bomby tie 500ky :)
Pozri to aj podla rozmerou, prave som to aj ja pisala..

ewel007

Baby odbornicky :-))

Co poviete na to aky bude rozdiel,ked mam mentor vysoky p. /13,2x5,4/ a budem mat ES extra vysoky p. /13,5x7,1/ ??

matilda1

ewell

a ty budes mat zase gulate?aj ja si chcem dat teraz take doki povedal ze mozem mat aj tie...tak ja dufam ze to bude rozdiel ja mam 360 teraz a ze dame 500 myslis ze to bude ok?neviem ci mi da viac lebo ja mam malo toho tkaniva a tuku ked ma meral:(

matilda1

zuleko

ahojky ja tie tvoje prska tiez stale obdivujem mas ich naozaj nadherne na fotkach a v skutocnosti musia byt este krajsie mas ich uz aj makucke a citis si ich pekne?ja tie moje som mala dlho take studene:)