Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Ange77,

doktorka mi vravela, že ak by sa natiahla koža, tak sa to opraví chirurgickým zákrokom.
Uvidíme, možno nebude treba...to je ešte ďaleko...

strangeemily

angie77

ano vegetarianka ja som to asi napisala v skratke a to tak vyznelo:)sa ospravedlnujem, to dufam ze nebude problem

Sandrine7

ja som ta nechcela vylakat, prepač :)
tak potom vegetarianka, to je ine, to je uplne v pohode ked len maso nejes.

angie77

jahodka1584

tak ale ty ešte nemáš detičky nie? takže musíš trošku rátat s tým, že sa môže stat, že po tehotenstve bude potrebná dalšia opka...

strangeemily

ale pockaj ja nejem len maso ostantne vsetko jem lebo teraz ma to zaskocilo ze vlastne vegani nejedia nic zivocisne

Sandrine7

strangeemily

ked som sa pýtala na rizika a pripady kedy organizmus odmietol implantat, tak mi na to jeden doktor povedal, že mal pripad kedy museli byt implantaty odstranene a to konkretne u jednej pacientky ktora mala chronicky herpes a u dalsej, ktora bola veganka a nepovedala to pred operaciou. ja som to dalej nerozoberala s ním. neviem ani ako prisiel na to že, prave to, že bola veganka bolo pricinou, pretože si myslím, že ak s nou nebolo niečo ok v tomto smere, tak by to asi vyslo najavo pri predoper. vysetreniach. a takisto ak to problem je, tak by sa na to asi každý doktor opýtal pred operaciou. takže neviem, ale ma to tak napadlo, ked som to citala, tak asi by som na tvojom mieste doktorovi povedala...pre istotu.

strangeemily

Sandrine7

ako ze ti povedal ze to vadi?kebyze to vadi tak by sa ma na nieco take opytal ale neviem preco by aj malo si myslim:)

DIEVCENCE je tu niektora z vas veganka???vadi to???

a este sa chcem opytat vadi aj to ked cvicim?lebo ja cvicim kazdy den,citala som tu sice ze chude zienky maju potom viac bolesti po opke ale mna to zaujima tak celkovo ci to vadi???mna to ani nenapadlo sa opytat doktora:)