Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

PajaZH- ved ano mas pravdu ja neviem kde stoja kolko prsicka aj som jej pisala ze chcela ist do nitry ale tam bola ta aferka čo ta baba bola dva krat na reopke a doničil jej prsicka ...

PajaZH

mulatka

však ja len tak,nie všetko dobré je zlé :) aj drahý doktor sa môže uťať a urobiť škaredé prsia :) Pikula je vo Zvolene
napr.bola som minulý rok na konzultácií v Ba vo victoria regia, tam mi dal cenu za anatomické 300ml 2800 eur a o dva dni nato som čítala že tam bola jedna pani
"reklamovať" operáciu stehien,že jej to dodrbkali :D a do teraz som nič pozitívne na nich nečítala

mulatka

PajaZH- ved dobre to bol len moj nazor a Pikula robi pekne prsicka neviem kde ako čo stoji len som pisala nech nehlada len za lacno ...

PajaZH

mulatka

prečo by mala ísť na reopku? v košiciach baby platia cca 2000 eur za gulaté a sú spokojné a dr. má skvelú prácu, dr. Pikula má cenu 2108 za gulaté a tiež má dobrú prácu a je s ním kopa báb spokojná. U červeňa v BB platíš od 2300 za gulaté. každý nech si vyberie koho uzná za vhodného

mulatka

anna.m-dobra rada radsej si pockaj a nehladaj lacneho lebo sa to moze stat ze budes musiet ist na reopku aspon moj nazor :)

teneriffe

CHORE dievcata...pre ukludnenie:

operaciu som mala v polke marca. celu zimu bez jedinej choroby a tyzden pred operaciou chora... hlieny, kasel...otras... bala som sa, ze ma nezoberu, clovek caka a potom... sestricka mi prisne povedala, ze ma asi poslu domov... :P pripadala som si ako pipi... uz som ani nevahala, len som to chcela a chcela mat za sebou. zobrali ma, horucky som nemala, len tie priedusky, zapalene v krku, ziadny hlas.... pri operacii mi nasadili ATB, boli sme dve take na izbe.

a narkoza??? lepsie som sa za posledne 4 roky nevyspala!!! vazne :)

PajaZH

anna.m

áno so všetkým aj s anestéziou :) predoperačné ešte neviem, teraz v piatok idem k svojej obvodnej tak som zvedavá

PajaZH

anna.m

ja mám o 12 dní termín u Pikulu, s guľatými implošmi ma to bude stáť 2108 eur

baby od Pikulu,napíšte mi ako to tam pred opkou prebiehalo? nech som pripravená na všetko

elle

Luccia, pozerala som tvoje fotky a mas krasne prsia, ale predpokladam ze este trosku poklesnu a budu tip-top. Inak to vypracovane telo, klobuk dole :-) Ta vizualizacia je super, skoda, ze mne ju Hedera nenavrhol, ja som tam isla taka nepripravena ako take tela. Mne sa pacia aj tie "tvoje" 295ml co tam mas, ale aj tie vacsie, az taky rozdiel tam nie je. Ja si vobec neviem predstavit co na tie moje jednotky, aby vznikli pekne trojky, ci vobec staci to 325ml. O inych velkostiach sme sa ani nebavili :-/ No nic, ked mi neodpise, zavolam mu, alebo kontaktujem konzultantku. Tak ty budes presne v tom case tam, dakujem za pozitivnu energiu, budem to potrebovat ;-) Kolko mas vysku prosim ta? Ja 176cm, 58kg a hrudnik pod prsiami 78cm :-)Zaklad mam jednotky. Mam aj fotku v galerke.