Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Susy

Samozrejme,ale keby mam kasel alebo nadchu ci bolave hrdlo tak do toho nepojdem,nechcem si robit zbytocne zle a svet sa kvoli tomu nezruti,ale budem pevne verit ze to bude ok a budem do terminu fit :-)

Susy1982

acylpirin a antikoncepcia sa nesmu uzivat pred op lebo acylp. sposobuje nadmerne krvacanie a antikoncop. prilisne zle zrazanie krvi riziko ebolie ,zrazeniny..

Susy1982

ewel,ja som napriklad 3dni pred op brala atb,lebo som malaa zapal moc. ciest ,v krvi sa neukazal ale v moci to bolo jasne...,lekar povedal ze budeme opatrnejsi,a vsetko dopadlo ok.bez komplikacii,takze aj tak sa da,ale pokial su to dychacie cesty tak sa asi neda robit nic ,pocas narkozy je dolezite ciste dychanie bez drazdenia na kasel,lebo ten kasel by nevhodne ovplyvnil cely pooperacny priebeh

gabbyy

ewel to je v pohode, ano ja som to vravela, ale ona povedala ze obvolavaju iba par dni dopredu a ako vravim ja som mimo sr, takze sa mi to neda kedze musim do toho adaptovat svoju pracu, deti, skolku atd... tak nic nevadi pojdem v marci vsak mne to az tak nesuri len som chcela ten feb kedze mam uz letenku kupenu ( mali sme ist lyzovat)

Zuleko

Ewel
Ja dobre uz ani neregistrujem , ze mam prsia, akurat na vonkajsich stranach sa mi porobili strie:/ Ale bola som nato upozornena, takze som s tym ratala.

ewel007

Gabbyy

To mi je luto ale,mala si povedat aby ti zavolali ked niekto vypadne,ak nahodou nebudem moct teraz toho 18 teho skusim aby mi zavolali ked niekto vypadne,lebo som uz pisala ze chcem v aprili do prace.

gabbyy

ewel to je pre mna uz pozde, kedze som v zahranici a mozem byt na sr iba 3 tyzdne. a volala som tam vcera , to bol jediny volny termin na marecs

ewel007

Gabbyy

Viem ti ti napisat ci si vymenim termin az po predoperacnych a tie si chcem dat na cca tyzden alebo 2-3 dni pred opkou..