Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Babky ceckane,
mozem si dat pred opkou zuvacku? Lebo ked nemozem fajcit,aspon zut musim,na ukludnenie....hm? Mali ste niektora?

nikpik

baby co ste teraz cerstvo po OP, prosim vas, popiste trosku, co robite ten prvy tyzden, dva. aj QUEEN sa to uz pytala a stale nikto nereaguje... mna to viez velmi zaujima, ako velmi budem po operacii "odrovnana". dakujem

bimbi

Mery NR, Toryka
Dakujem babule za odpoved.. No tazke rozhodnutie.. Ja dom bola uz uplne rozhodnuta, ze idem na tu modelaciu, 19.2. mam termin, a teraz zacinam pochybovat, tie jazvy.. hmm.. Nevieeem... uz som aj sestricke potvrdila termin, ale tak zrusit sa da vzdy.. No uplne inac by tie prsia vyzerali mat tie dvorce 2-3 cm vyssie.. Ako ma Rituska :) No rozmyslam stale..

ewel007

smejo
dakujem no mne to vychadza tak že keby začnem teraz brať, tento týžden atb tak mam akurat cele dva týždne pred opkou, tak neviem.. zase sa citim horšie a zase ma začalo bolieť hrdlo, po par dnoch sa mi to vratilo, takže to asi nieje ok :((

smejo251

ewel007
ahoj ja som mala teraz ten isty problem...povedala mi lekarka ze po 3tt od dobratia jej mam zavolat pokial budem v poriadku ideme na to.

angie77

milatka4

zrejme sem vôbec neprispievaš ked ti ešte neboli zaslané inštrukcie, nestačí len poslat foto, to môže každý úchyl stiahnuť z netu... v celej diskusii máš len jeden príspevok, tak asi preto :)

leluska96

Čaute
dlho som tu nebola nejako mi to už časovo nevychádza:) ale teraz mám na vás otázočku.
Našla by sa adeptka na výmenu termínu u Dr.Červeňa v Novanede v BB????
Jedná sa o termín 18.2. 8:00 v BB a ja by som potrebovala marec prípadne apríl.
Ďakujem za pomoc