Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

Bobcatko 173
zajtra o takomto case uz budes prsatica. Budem na teba mysliet, ozvi sa.

Elle,
tu velkost este urcite preber s doktorom, vsak mas este tyzden, tak mu volaj, pis - nech si spokojna. Ked mas uz teraz pochybnosti, tak to zmen, vsetko vyries, nech nelutujes. Ja som tiez zvazovala 295 versus 330 a rozhodla som sa pre vacsie a som rada. A inak - presne v stredu o tyzden mam kontrolu u Racza 10:15, tak to budes asi v tom case prave v najlepsom :-) Budem par metrov od teba, tak ti poslem pozitivnu energiu :-)

bobcatko173

yanka Luccia

ďakujem baby, ste zlate :))) tešim sa, aj bojím sa.. dám vám vedieť hneď ako budem schopná, určite! :) a idem k Dr. Paliatkovi ráno 9:30h. ma budú operovať, tak na mňa myslite :) :) a ďakujem aj za info yanka, tie tabletky budem isto potrebovať :)

anna.m

tak ja som rozhodnuta tak ma 80% ze si dam silikony. uvazujem o roznych doktoroch. nechcem dat za operaciu 3000,najradsej by som chcela tak do 2300. som z NR,chcela som ist Mladekovi ale je dost drahy(3000€). rozmyslam nad Mudr. Pikula, Svehlik- len ten je v KE co je pre mna dost daleko. U ktoreho Dr. by som sa zmestila tak do 2300€ ???

elle

Dakujem Luccia, stale sa utesujem, ze ved aj zuby sa uz robia v narkoze, aj male deti davaju do narkozy, ked im odstranuju predkozku, ze to nebude az take nebezpecne... Bolesti sa nebojim, kedze som si uz odtrpela 31 hodinovy maximalne bolestivy porod, aj ked bola v intervaloch, nie sustavne... Ja by som chcela vacsie implantaty, mam navrhnute 325ml, ale to preto, lebo som mu na konzultacke tvrdila ze chcem male prsia, a on ze kludne aj vacsie by mi dal, no a prave pred dvomi dnami som mu pislala ze aspon 350ml keby sa dalo, poslala som mu aj fotky vysnivanych prsicok. Pojde mi to cez pazuchu.

Luccia

Elle,
bola som v Interkliniku pred dvoma tyzdnami - uvidis, bude to uuuplne v pohode. Hned po prichode super pristup, pomozu ti zvladnut stres, neboj. Dostanes sexy pancusky proti tromboze, kosielku, vyplnis dotaznik. Doktor ta pokresli, preberiete este detaily, ale uz nic zavazne s implantantmi neriesis, on ma zrejme vsetko pripravene podla toho ako ste to prebrali na konzultaciach. Ak chces este nieco menit, tak to neviem, asi by bolo dobre sa spojit s nim skor ako rano pred opkou. Anesteziologicky su velmi mile, rozpravaju sa s tebou, potom ti napichnu zilu a sama docupkas na salu, lahnes si, nadychnes sa zhlboka, presne ti povedia co sa bude diat, ze zacitis steklenie v hrdle a budes sa citit ako na kolotoci,no ale to su radovo sekundy, posledne co som pocula, bol mily usmiaty hlas: nebrante sa, aj tak zaspite... a potom stuk - dobre ranko! Uz si na izbe a kuk na hrud - ano su tam!! Aj ja som sa velmi bala narkozy, lebo toto bola moja prva v zivote (aj oba porody som mala uplne "nazivo", bez epiduralky), no ale nie je dovod na strach. Je zvlastne ze mas tie cca 2 hodiny uplne vystrihnute zo zivota, ani sa ti nic nesniva, skratka tma, ale pocitovo je to fakt ako spanok, zaspatie je rychle a okamzite. Po prebudeni sa riad sestrickami - su velmi zlate, bolo by dobre co najskor sa ist skusit postavit a vycikat, napit, oni ti vsetko povedia.
Velmi drzim palce.

Bobcatko 173
drz sa zajtra!

elle

Yanka, dakujem ti krasne, uz aby to bolo za mnou, furt citam tie rizika narkozy, ze ci neohrozim svoje zdravie, teraz ked mam uplne v pohode zivot, synceka.... stale mi toto lieta hlavou :-( Po prsiach tuzim uz hadam od gympla a az teraz som nabrala odvahu...

yanka8

Elle, neboj sa narkozy, dostanes oblbovacik, napichnu ti zilu a potom uz len pekne zaspis. Ozaj sa nemusis bat narkozy.
Ja som sice nebola v interklinik, ale u dr. Cerven a viem ze niektore kocky nemali rozbor mocu urobeny, ja som si pre istotu dala spravit, lebo ja som kvoli opke letela na Sk a som si povedala radsej mat viacej ako menej. Krvne testy a moc som mala urobene u nas vo Fr., ale interne som si dala v Ba a nebolo to ani nejako velmi drahe, platila som len 30€ a viem ze tam robia aj krv a aj moc.
Dopuj sa na nadchu ovocim, mna tiez tak tyzden pred op chytila nadcha a jedla som kiwi s bananmi s medom a citronovou stavou a pila ten zazvorovy caj a citronovu stavu a preslo to. Neboj sa vsetko bude dobre

yanka8

Bobcatko173
nie, nepila som ho po operacii, mulatka sa pytala na caj, ktory by mohla pit pred OP kvoli pripadnej nadche.
Po OP som brala lieky Aescin 3x1, ktore mi odporucil dr. ;-) a potom proti bolesti som brala Flector a Novalgin
Drzim moc moc palce zajtra a ak sa ti bude dat, daj nam po OP vediet ako sa citis.
Tak a zajtra k nam pribudne dalsia prsatica :-D
Ku komu ides?

elle

Baby tie co ste boli v Interkliniku, tak Hedera tam mal rozne implantaty na vyber, alebo len tie co ste dohodli na konzultacke? Totiz mi vobec neodpisuje....
Jaaj, ja by som uz teraz potrebovala ten "oblbovak" asi :-D

elle

Baby ja mam zakrok takto presne o tyzden v stredu, mierne ma chyta panika z narkozy, co robit? A tiez smoklim, hlavne rano a to ani prechladnuta nie som, okrem toho som dobrala vo stvrtok antibiotika na zub Dalacin, aj ked doki tvrdil, ze je to v poriadku, mam divne pocity, krvne testy, co mi robila obvodna su chvalabohu o.k., este v piatok predoperacne aby dobre dopadli. Baby, chcem sa spytat, ci Vam automaticky na predoperacnych brali aj moc, alebo si tam radsej mam zavolat? Dakujem... :-/