Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

Rozalka
nie, nie na kontrole neplatis nic..vlastne tato po dvoch mesiacoch je uz posledna..som sa cudovala lebo niektore baby od inych dr. chodia aj po roku ci ako

Rozalka

ewel007

aj ja tak mám, síce ja som len 3mesiace po ale tiež ich mám od bradavky smerom nadol necitlivé... ale myslela som že to prejde, to už asi nie???

queen

Zuleko
ešte sa ta spýtam, po operácii si doma ležala, nikam nechodila ? Nemôžem si na toto spomenút ... Ale to sa asi nedá ležať, pozerať do plafona a čakať kým sa cici zahoja, že ? :-D

Lucia3110

Rozalka
no ja mam obvod 90 rovnych a ledva :D ale ved uvidis..k nim je este aj ta snurka okolo krku, s nou sa trosku menej bojim ze nieco vylezie :D tento tyzden chcem ist wellnesovat tak ich otestujem

female

didina

dr Siska z Piestan je v pohode, no je uz starsi, takze nie je velmi otvoreny novym modernejsim metodam...
myslim, ze janka minarikova je jeho praca...

Sandrine7

rita 149

Ahoj, neviem, ci sem ešte chodíš, ale mam na teba otazku...všimla som si v tvojej galerke, že na niektorých fotkach mas podprsenku VS bombshell (taku tigrovanu), tak ma zaujima, ci sa da normalne nosit aj so silikonmi, ci je pohodlna. ja som ju nosila pred operaciou - lebo dost zväcsuje, ale myslela som že silikony do nej nedam nakolko je poriadne vystužena.