Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

4pegy4

Ahojte

chcem sa opytat, či bola niektora z Vas na preodperacnych vysetreniach v den operácie??a asi ako dlho trvaju výsledky???

rita149

jahodka
komu ideš na opku?
ja som bola operovana v Novamede v BB. Mudr.červen doporučuje Ascorutin užívať týžden pred opkou.Nie je to nic skodlive je to vlastne vitamin C +rutín tak sa mi zda.takze nemusime davat pozor či ho užijeme o jednu tabletku viac, nic sa nestane.Je to na posilnenie ciev ale nechcem tu moc mudrovat lebo neviem uplne do podrobna ake su jeho prestne účinky.Ja som ho uživala tyzden a nemala som ani jednu modrinu, tak snaď mi aj on pomohol trošku.

mamita

ja práve myslím ze Ascorutin je proti krvacaniu, nie že sposobuje krvacanie! ved ho užívaju aj tehotne ked začnu krvacat.Takze ja som určite za jeho užívanie pred opkou.

matilda1

lilabmw

jaj moja si ma potesila lebo kazdy ma odhovara ze co vymyslam mne doki ze kvoli tomu ze je tam vacsie riziko infekcie ako pri prvej a tak ale ved zlaty sme pokecali aj o tych rizikach ale tak hadam sa mi nic nestane a uz nepojdem viac som mu povedala ze az za 20rokov:)))sa smial tak hadam sa mi pohra s tymi kozickami a uz mu dam pokoj:)

mamita

Aj kamoska čo ide k cervenovi ho má napísaný že užívať môj doktor mi ho nepisal a ták si myslíme že je to preto lebo cerven nedáva dreny tak ho doporucuje ale môj dáva dreny a to by asi nebolo vhodné

ivava

mamita
mne pan doktor napisal brať tak som brala.Praveže som sa docitala ze upervuje zvyšenu lamavost a priepustnosť krvnych vlasočnic,ako nechcem hovorit ale ak chceš zavolaj doktorovi a prekonzultuj to s nim.

mamita

Inak baby ami ja neviem prestať fajčiť v pondelok idem a stale netuším ako vydržím nefajčiť aspoň v ten pondelok. Fajcila niektorá z vas aj brent opky? Čo to môže urobiť?

mamita

Ivava
výsledky mám v poriadku len ked sa má anesteziologicka pýtala aké užívam lieky a ja som jéj povedala že ascorutin tak mi ho kazala vysadiť. Vraj je na zriedenie krvi a to je pred operáciou kde sa bude rezat nevhodné. Tak som ju posluchla. Povedala mi že ho mám brať až po opke. A ani doktor mi ho nepisal brala som ho lebo som sa to tu dočítala