Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Majka1910

že zastrete :D haha...........ok, diky za info :) .........tešim sa potom na toto leto :D

Termín ešte nemam, zatial len konzultačku na zač. marca. Som taka zvedava, ze kolko povie maximum ml.

ivava

rita149
moja aj ja mam take zatvrdnute miesto pod pazuchou od rebier ako začína impantát. neviem už to mam asi treti týžden odvtedy odkedy som si ich zacala troska chytať.ale sem tam sa mi zdá že je to mäkšie sem tam nie.aj to prsko mam trosku bolestive na dotyk.ako si to mala ty?
janica
no idem zajtra nemam určený čas tak neviem kedy sa vystrojím z domu.ale do 11tej by som tam chcela byť.

Rozalka

janica25
aj ja ti držím palce aby sa ti to čím skôr zahojilo a bolo všetko v poriadku... mysli poztívne i ked asi v takejto situácii je ťažko... joj mojo je mi to veľmi ľúto, každej baby mi je ľúto ak vidím alebo čítam že majú komplikácie... drž sa!!!

Majka1910

zoe23
ja som bola v tych uplne najvacsich horucavach, ktore boli toto leto na operacii. Ked som bola doma tak vsetko zastrete, zaluzie dole cely den, predomnou pusteny ventilator stale :D. Ale tak prezila som nejako. Vzdy je ale sanca, ked sa objednas, ze ti budu volat aj kvoli skorsiemu terminu. Mne tak volali 3x ale bohuzial nedalo sa mi skor kvoli praci.. Neboj nic, ked musis vydrzis :)
Mas uz aj termin?

nikuska124

toryka

tak to si ma potesila, ze uz budem moct nosit push up, lebo ich mam dost od seba, ale to lebo moje maju taky tvar. A este spavas v tej pooperacnej podprsenke ja uz asi 2 tyzdne nie,mala som strasne bolesti chrbta ked som ju mala tak som ju dala dole, dufam,ze to nevadi :)

rita149

janica25

no to muselo byt take neprisjemne, men tie z stlacal pravy prsnik vlastne implantat som mala kusok nisie tak mi ho napraval a podlepil.A tiez to bolo neprijemne ale vydrzala som.Nebojsa, nemysli na to ze by sa ti este nieco stalo. nic sa nestane, to sa stava ze su taketo pooperacne stavy. Nemali sme dreny tak sa to moze stat. Niektore baby maju ake hrozne modriny po operacii a ja som nemala nic , kazde telo je ine.Ja som mala zase ako nasledok opky taku hrcku v prsniku v lavom a vstrebalo sa to , trvalo to dlksie ale uz je to ok dufam.davaj si pozor nedvihaj tazke veci!!!

janica25

rita 149

dakujem ani na tych foto sa nezdaju velke a to mam 400 VP ES.tu krv mi vytlacali urobili 0,5cm rez pod prsnikom a cely prsnik mi riadni ztlacali a vytlacali asi cca.10min. to stlacanie bolo riadne neprijemne bolave.no som stale v neistotach ako to bude ci sa to tam zase nevytvorilo a ci to bude ok.

janica25

campa

dakujem este raz antibiotika neberiem ani ziadne lieky mi nedal no natieram si to tee tree mastou a kvapkami 31 od firmy just.
uz to budu za dva dni 2tyzdne no nie som stale fit musim s prestavkami oddychovat.ten opuch je este bolavy ale asi tie opuchy su take vsetky bolave.len mi to taha jednu ruku a nemozem s nou tolko co s druhou ide.
no obdivujem vsetky baby ako rychlo sa dali dokopy bolesti len par dni a uz frcia bez problemou co u mna nie je.myslela som si ze to bude uplne iny priebeh a sa budem tesit no niekedy mam take myslienky ze som nemala ist do toho ked mam take problemy.no dufam ze sa vyriesia a za par mesiacov ani nespomeniem kiez by.

ivava

ty ides zajtra kedy ? my tam budeme okolo 11hod.mpzno sa stretneme.

rita149

janica

prsička maš paradne, nie je vidiet na foto že by bol jeden vaci, neboj vsetko bude v poriadku.Ako ti davali tu krv prec?

ivava

Janica
moja držkaj sa neboj určite to bude v poriadku. budem držať päste...a inak aj ja idem na kontrolu zajtra k Cervenovi. po 6 tyždnoch teda v sobotu už bude po 7.a stale mam v jednom prsku od rebier take tvrdšie miesto.som zvedava čo mi na to povie.inak na tych foto nemáš to prsko omnoho opuchnutejsie.drž sa.