Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

anna.m

Pod zlazu ani moc uz nedavaju, robia to skor tym co uz nechcu mat deti a maju dobry zaklad.
Ak su pod svalom tak Ti ten sval lepsie drzi implos a tiez Ti ho pekne zvrchu stlaci, takze preto aj z gulatych Ti vie doktor urobit slzickovy tvar. A pod svalom tak rychlo neklesnu. Co som citala a videla tak vela bab co malo len pod zlazou tak nakoniec isli na reopku a davali si pod sval...

henka88

anna.m
to či pod žlazu alebo pod sval závisí aj od toho, aké máš predispozície, doktor ti určite povie, čo je pre tba vhodnejšie. Ak máš malú prsnú žľazu, tak imploš moc len pod ňu nebude môcť ísť lebo by ti ju bolo vidno. Pod žľazu si dávajú zväčša tie ženy, ktoré majú svoj základ, narp. na vykojené prsia. Hovorí sa, že pod svalom prsia lepšie aj rokmi držia, že nepoklesnú, lebo predsa len ich drží aj sval. Rovnako, ak je žena chudá, tak keby mala pod žľazou, tak by jej bolo viac viditeľné vlnenie implantátu a možno imploš samotný. A ak nemáš ešte deti, tak je asi tiež vhodnejšie, dať si pod sval. Ale je to naozaj podľa toho, koľko tam daná žena má pred operáciou. Ja mám pod sval, pekne mi to všetko zakrýva imploš aj na to, že som dosť chudá a nemala som predtým nič moc :) Pod žľazu je to vraj ale menej bolestivé, keďže to nezasiahne sval, niektoré baby písali, že to ani necítia. Ale ja osobne by som si dala pri každých okolnostiach radšej pod sval :)

mulatka

slniecko83-dam ti radu ked nechces aby ty hnisal piercing ked mas bazen tak je tam chlor kup sa a nebude hnisat :)

mulatka

yanka8-ajoj a mas aj fotečku mna uz to caka tiež za 36 dni mam mat anatom vysoky profil 540ml mentor tak uz odratavam :)

yanka8

Hostelica,
nadherne prska, paradicka x-)

cuculka,
moja kamaratka si davala robit prsia pred desiatimi rokmi, sest rokov po opke otehotnela, kojila maleho a prsia ma krasne, uplne prirodzene, videla som ich. Pred tehu som ich nevidela, ale hovori, ze sa nezmenili a nemusi podstupit reopku.

yanka8

Mulatka ja mam anatom pod sval, dr. Cerven dava myslim , len pod sval, pod zlazu ani nerobia.

All
V piatok som bola na kontrole, dr. mi vybral stehy a dokonca mi pri opke vybral aj dve materske znamienka, takze super.
Povedal, ze uz nemusim nosit pas, lenze lave prsko mam hore dost opuchnute, taky rambo opuch a tym padom ma to prso aj iny tvar ako prave. Prave mam zase o nieco vacsie, dr. vravel ze je to opuch, pretoze mi odtial bral zo zlazy a prisival ju o sval. Znervoznuje ma to.
Dr. vravel ze sa este zmenia, ze hore poklesnu a zdola ze sa zase nadvihnu.
Ked som si vas tu vzdy citala, tak som si vravela, ze si musim davat pozor a nebudem sa sledovat v zrkadle, ale robim presne to iste. MM vravi, ze to ani nie je vidiet, ale ja to velmi vidim.
Neviem, ci si mam davat ten pas alebo nie.

Vcera sme sa vratili uz domov a s MM sme sa rehotali pri vzlete, ze aby sa mi nestalo a nemala som prsia namiesto mandli :-).