Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

strangeemily

:D to sa urcite nemusis bát že ti neda maximum kolko sa zmesti. a spokojna urcite budes neboj :)

nie, mne nevadi vobec že mi nedal 300, ja som zatial spokojna, tiež este nemam mimčo a clovek nikdy nevie....možno raz, este niekedy pojdem, aj ked teraz cerstvo po operacii a tých bolestiach neviem neviem ci by som este sla. ale casom clovek na bolest zabudne a potom sa už len vytešuje :)

olivka21

Shilla
teda klobuk dole,velmi pekne sa ti vyvazili prsicka... vyzerajz na tebe velmi pekne a vkusne,postavicka super,si kočka.

strangeemily

Sandrine7

no hehe :D ...ale nie ja to necham uz tak lebo sa zblaznim!!:)ved Cerven dava radsej vacsie ako mensie a kebyze sa mi tam zmesti 325 alebo viac tak by mi to povedal,ako ma uvidel tak z neho hned vypadlo ze 300:D a zas nechcem silou mocou tam tlacit viacej lebo nechcem mat popraskanu kozu a este nemam ani mimino, a priatel mi stale hovori nech to necham tak ze budem spokojna a ze po miminku by som sla este raz:)ja to vidim tak ze sa budem tesit ze konecne budem mat nejake tie prsia:D ale to sme my zeny stale sa nam maaaaliiiii:D a chceme viac a viac...:D
a tebe to vadi ze ti nedal doki 300?

Sandrine7

strangeemily

ved prave, že neda sa to porovnavat kto kolko a ako ma.
ved zober 300 ked ponuka :)) ci ty sa bojis že ti to bude malo?

strangeemily

Sandrine7

fuuuuha normalne ze tomu celemu prestavam rozumiet:)no jasne ze mas 80 alebo tak nejak lebo vidno na fotke ze mas vacsie prsia nez ja,ja mam len 71-72:) ale ako zistujem tu sa neda porovnavat kto ake ma pred opkou miery,vysku a vahu:)

didina

Juliana 88
Ahoj, aj ja idem do medicentra a tiež budem mať 400ml 81 ES gulaté. Aké to bolo? Čo všetko si mám zobrať na opku prosím?

Sandrine7

strangeemily

to neviem, ci zaleží aj od značky, možno ano. ja mam ES. Ale napriklad ked som bola na prvej konzultacii u ineho doktora, ten mi navrhol dokonca 315, ale on mi chcel dat anatomicky tvarovatelný a rez spod prsa (teraz mam okruhly, spod pazuchy)Každý doktor povie ine :) ale ked ty ides k dr. cervenovi, ten ti da urcite najviac ako sa zmesti :))

mne vcera na kontrole povedal doktor, že na lavej strane som mala menej miesta, tak mi musel posuvat tu podprsnu ryhu dole. lebo po operacii ma lave bolelo ovela viac a cez rebra akoby mi traktor prešiel, tak že to kovli tomu.

a obvod som mala cca 80cm aj ked davno som si nemerala, takže uplne presne nie som si ista.

strangeemily

Sandrine7

super:)som zvedava...ale zaujimave je aj to ze ti nedal aspon 280 ci ty mas asi inu znacku implosov....a prosim ta ked si mala pod prsiami 67 cez prsia si mala kolko?

Sandrine7

strangeemily

Ahoj, mam tych 260, este som ich videla iba vcera pri prevazovani na kontrole chvilku a mne sa zdaju byt akurat... ako nie su to ziadne melony, po takych som ani netuzila ale k mojej postave budu akurat si myslim.
mam uz iba podprsenku tak dnes vecer sa chystam nakuknut a odfotit, tak poslem potom do galerky foto.