Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Ewelka
No ako mamina sama vies,ze vylezat s to pri dietati neda,zvlast ked mi uz ani cez obed nespi...ach jaj,no ved uvidim,snad ma tam hore niekto ma rad a ulutosti sa nado mnou... ani mi nehovor,dnes som bola na predoperacnom a plna nemocnica chorych a pri mnesedel eden muz,co mi s kludnymsvedomim povedal,ze ma styridsiatky horucky! Hned som si odsadla...ach

ewel007

olivka

ja mam 18.2 reopku a som chora :(
takže neviem neviem, a teraz toto obdobie ani nehovorím a ešte ma čakaju s malým aj vyšetrenie kde budem navštevovať ordinacie plne bacilou :((

olivka21

Babyyyyyy ktore ste boli chore ped opkou HELP! Co si mozem dat na chorobu? Poradte mi prosim tie,ktore to zazili,ja som uplne nestastna :(

olivka21

Angie
este neberiem atb,ale mam ich uz pred sebou...skusim to do piatku vyliecit coldrexom imunoglukanom,vitaminmi,atd....a ked nezaberiw,odlozim opku :(

angie77

olivka21

viac báb tu pred opkou ochorelo, ale ak máš nejaké vírusové ochorenie alebo ak berieš antibiotika je lepšie neriskovat, budeš mat oslabený organizmus a telo ti nemusí dobre zvládnut anastézu...kedy máš opku? čítala som za 12 dní? ak nemusíš a nie je to nič vážne antibiotika neber a skús to preliečit inak, ved za 12 dní sa dá, teda ak je to len nachladnutie, nie nejaký bacil alebo viróza, držím palce, viem si predstaviť ako to vie naštvať

olivka21

angie a baby
ach mna porazi! Teraz mi pisal doki,ze nemozem byt chora mesiac pred opkou a asi mi zrusi termin! Toto neprezijem,muz si nemoze presuvat dovolenku,musi ostat s dcerkou...toto sa mi len sniva :(
niktora z vas nebola pred opkou chora?