Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

Silviklh
Ahoj.. a nevies pripadne poslat foto? A ako sa ti zmenili? Kedy si mala opku?:) vela otazok mam ja viem..hehe.. a myslis ze keby si kojila menej alebo vobec tak sa nezmenia? A ake mas implose? Pod sval?

slniecko83

Babulky uz za 9 dni to bude 4 mesiace od opky ako to rychle leti. Som stastna ze mam prsi aj ked stale to jedno prsko je o nieco vizsie a uz sa to asi neurovna aj ked nadej umiera posledna a tak stale davam na noc pas. Pred 3 dnami som si skusala doma letne veci a tricka bez podprdy super ro vyzera a konecne uz do vystrihu nebudem musiet davat extra pushupky.
Teraz pojdem od temi ak vam to nevadi. Chcem sa opytat na pirsing v pupku. Pred rokom som si dala do pupku piersing a hnisalo mi to a mala som to aj trosku opuchnute a tak sim si ho dala po 4 mesiacoch dole koli opke cicikov lebo som sa bala aby som nemala volaky zapal. Lenze jak sa pozeram v galerke na fotky prs tak okukavam aj tie pirsingy v pupku co maju niektore holky a chcela by som ho znova aj ja. Moja otazka je myslite ze mi to bude znova hnisat? Mozno mi ani nikto neodpovie pretoze to nepatri do tejto temy ale tak my prsatice si piradime aj v inych veciach. Dakujem

Vsetkym cakatelkam na opku prajem nech vam ten cas cakania ubehne co najrychlejsie

zuzanab17

NATASA548

Implantáty budem mať eurosilicone 545ml anatomy vysoký profil...tak ako JAJAKARINKA povedala dôverujem doktorovi.... Ja mám tiež chaoz už čítam pomenej :D :D :D
Ty si po opke stiahnuta,preto máš taký pocit. Moja kamoska bola taká ako ty. Po Operácii ešte na posteli sq divála na seba že sú nejaké malé. A pritom ich má krásne, gule 450 vysoký profil.

Budeme spokojne neboj sa ;)))

PajaZH

ALL

Keďže to mám za 15 dní, baby od Pikulu môžte mi niektorá opísať bližšie info ako to tam je v deň opky? Keďže mám prísť na 15:00 o koľkej ma cca bude operovať? A papať ste dostali niečo? Ďakujem

jajakarinka

Zuzaanab17.....na kazdej babe ukazu tie prsia inak ...tie tvoje urcite nebudu male a Dckovy kosik v normal podprsenkach ti bude malicky uvidis:-) ver doktorovi on vie co robi aj aku velkost ti navrhol k tvojej postave a aj predstave .....

cuculka

Rita149
Ahoj..citam ze kojis.. chcela by som sa opytat ci sa ti prska dako zmenili.. bola si tehotna aj pred op? :)

Nikola21

Hostelica

No ja mam 70 tak podla mna na mne budu este vacsie vyzerat…Ale to nic mne velke nevadia ked niesu az prehnane. A ja ratam s velkostou 70D po opke tak uvidime. Kazdopadne ked to bude C alebo D budem spokojna…hlavne nech to nie je A alebo vypchate B :D

hostelica

dakujeeeeem

Pod psiami mam 73 cm...360 vysoky profil konkretne typ implantatu :ES 805N ,gulate...Stale sa tvaruju, este by som uvitala keby mi trosku poklesli nizsie,lebo v podpire to vidno najviac ako su este hore akoby. Ta podprsenka mi as jedina dobre sedela a to je cislo 75D :) co som bola mierne v šoku, ze az D mam:).no to asi kazda podprsenka je ina,treba skušať

nataša548

zuzanab17,
a kolko budeš mať ml a aký profil?určite si
to sem už písala,len sa mi to nechce hladať,prepáč.Ja už neviem úplne mi z toho j..e.To sa mi zdá asi len v tej pooperačnej také že dosť malé,či preto,že teraz to je stiahnuté alebo čo.Pripadám si ako postihnutá,čo sa stále sledujem pred zrkadlom.Pritom ml mám dosť a ešte aj extra vysoký profil.Už len dufať,že budú také,aké som chcela,teda väčšie.