Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Mamita
ja idem o dva tyzdne k cervenovi,navrhol mi 445 alebo 515ml,anatomy eurosilicone. Modelaciz nepotrebujem,vraj to pekne ten anatomicky implantat vyplni. Ty ides kedy,ku komu a ake impl.?

mamita

Olivka
ahoj prepáč že otravujem ale pozerala som v galerke máme podobné prsia kedy a kam ideš na opku a čo ti navrhol doktor ideš mať aj modelaciu? Mne doktor povedal že to bez nej nepojde tak som zvedavá na výsledok

strangeemily

cicimici

cickamicka nelakaj ma:) ako ze sa ti zdaju male to snad nie:):)a to mas este o 25 viac ako ja:) ja netuzim po velkych bombach ale tak dufam ze ked uz na tu opku sa chystam ze tam aspon cosi bude:D a kazdy den tu chodim kukat ci si nedala nejake nove fotky:)

Kocky gratulujem krasne prsicka!!!!!
a my cakatelky budme trpezlive aj my sa dockame!:)

Zuleko

Ahojte baby, odbocim od temy, mozno mi niektora z Vas bude vediet pomoct.Nepoznate niekoho, kto sa zaobera chovom prazskeho krysarika a predava ich?najlepsie tych mini.Priatel mi chce kupit k narodeninam.kludne ma mozte kontaktovat na zulekoke@gmail.com dakujem

campa

Olivka21
Tak ti mas vacsi zaklad omnoho ako ja a velkost si ides dat aku?
Rychlo chod do lekarne a kup si sprej na hrdlo, mozno sa ti ulavi trochu.Na predoperacnych my kontrolovali aj hrdlo tak drzim palce.

cicimici

campa

super prska krasne uz teraz mozes byt spokojna..nech ta bolesti co najskor prejdu moja..drzim palce

Myshka001
no tak to je potom super to si skoro uplne ako ja ja mam 155 a 46 kg tiez..tak aspon budes mat predstavu akurat ze ich mozes mat blizsie k sebe inak si myslim ze budeme mat rovnake..ja som tiez chcela blizsie k sebe a teraz ich aj kusok mam oproti tym fotkam ale viac uz prsny sval nepustil..skoda no..mozno ked pojdem po babatku na vymenu a dam vacsie..velke nebudu urcite to si bud ista bo mne sa zdaju maleee..hehe

campa

Olivka21
Dakujem, vsak aj mne sa najprv zdali male ale to bude aj s tym stuhnutym chrbatom ze sa ani nemozem riadne vystriet, ved za 8 dni idem na vyberanie stehov a konecne my daju dole zverak.Uz sa neviem dockat.

Angie77
Dakujem, urcite sa este musia usadit, uz len prezit tu bolest chrbta.

angie77

Campa

fuuuuha krásné ich máš, budu uplne dokonalé ked dozreju
:-)
Krasny základ si mala, ale toto je pecka :-)