Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

strangeemily

ahoj a ty pre ake si ides?POzerala som ta v galerke a zaklad teda nic moc ja som mala nieco podobne mozno trosku viac .Pri 300 kach by som cakala u teba taky vysledky Bkosik ale zalezi co chces ty teda.Nechces zvazit u dr.väcsie este mas cas ja len aby si nebanovala lebo cim mensi zaklad tak potom aj vysledok.Kedy mas opku?

matilda1

monikasss

ahoj ano planujem zhruba o mesiac by som mala ist nato.ja mam silikony asi rok a pol anatomy a chcem okruhle teraz.

mamita

Olivia
28.1 k trskovi do BA no mne povedal že ich mám moc dole a keďže som chcela okrúhle... tak aj modelacia..od 410 vyssie VP polytech... tento týždeň ešte obeham interné a aro a v pondelok idem na to ak neochoriem lebo ako naschvál sú všetci okolo mňa chorí a mne už sibe z toho ako sa stale pozorujem :o) prepáč za písanie ale som na mobile ták si to píše ako chce:o)

olivka21

Mamita
ja idem o dva tyzdne k cervenovi,navrhol mi 445 alebo 515ml,anatomy eurosilicone. Modelaciz nepotrebujem,vraj to pekne ten anatomicky implantat vyplni. Ty ides kedy,ku komu a ake impl.?

mamita

Olivka
ahoj prepáč že otravujem ale pozerala som v galerke máme podobné prsia kedy a kam ideš na opku a čo ti navrhol doktor ideš mať aj modelaciu? Mne doktor povedal že to bez nej nepojde tak som zvedavá na výsledok

strangeemily

cicimici

cickamicka nelakaj ma:) ako ze sa ti zdaju male to snad nie:):)a to mas este o 25 viac ako ja:) ja netuzim po velkych bombach ale tak dufam ze ked uz na tu opku sa chystam ze tam aspon cosi bude:D a kazdy den tu chodim kukat ci si nedala nejake nove fotky:)

Kocky gratulujem krasne prsicka!!!!!
a my cakatelky budme trpezlive aj my sa dockame!:)

Zuleko

Ahojte baby, odbocim od temy, mozno mi niektora z Vas bude vediet pomoct.Nepoznate niekoho, kto sa zaobera chovom prazskeho krysarika a predava ich?najlepsie tych mini.Priatel mi chce kupit k narodeninam.kludne ma mozte kontaktovat na zulekoke@gmail.com dakujem

campa

Olivka21
Tak ti mas vacsi zaklad omnoho ako ja a velkost si ides dat aku?
Rychlo chod do lekarne a kup si sprej na hrdlo, mozno sa ti ulavi trochu.Na predoperacnych my kontrolovali aj hrdlo tak drzim palce.