Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

campa

super prska krasne uz teraz mozes byt spokojna..nech ta bolesti co najskor prejdu moja..drzim palce

Myshka001
no tak to je potom super to si skoro uplne ako ja ja mam 155 a 46 kg tiez..tak aspon budes mat predstavu akurat ze ich mozes mat blizsie k sebe inak si myslim ze budeme mat rovnake..ja som tiez chcela blizsie k sebe a teraz ich aj kusok mam oproti tym fotkam ale viac uz prsny sval nepustil..skoda no..mozno ked pojdem po babatku na vymenu a dam vacsie..velke nebudu urcite to si bud ista bo mne sa zdaju maleee..hehe

campa

Olivka21
Dakujem, vsak aj mne sa najprv zdali male ale to bude aj s tym stuhnutym chrbatom ze sa ani nemozem riadne vystriet, ved za 8 dni idem na vyberanie stehov a konecne my daju dole zverak.Uz sa neviem dockat.

Angie77
Dakujem, urcite sa este musia usadit, uz len prezit tu bolest chrbta.

angie77

Campa

fuuuuha krásné ich máš, budu uplne dokonalé ked dozreju
:-)
Krasny základ si mala, ale toto je pecka :-)

olivka21

Campa
Pekneeeee...ale na to,aky si mala svoj zaklad,sa mi zdajz mensie...ale to sa este spravi...naozaj pekne,na to,ze si den po

olivka21

Babyyyy
porazi ma! Zajtra idem na predoperacne a som prechladnuta,mam sopel a ttochu skriabe v hrdle... je to problem?

monikasss

matilda

Ty chceš ísť na reopku? Máš pekné prsia, vyzerajú ako anatomy, pekne Ti sadli.
Koľko si po operácii?
Inak ja tiež uvažujem že o rok pôjdem do väčších, aspoň tých 500mg.

Myshka001

cicimici

:) jasné v pohode :) .. ja som bola ešte len teraz na konzultačke.. a kvoli operácii začnú objednávať tento február, lebo do konca tohto roka už sú plní :( .. čiže rok čakačka :( .. a čo sa týka výšky a váhy, som dosť nízka, približne 157 cm.. a váha 47 kg... takže dúfam že nebudú príliš veľké na mne :)

mamita

matilda

preto som si ho vybrala..:o))...a aj ty si toho dôkazom...:o))..áno idem do BA lebo v Prievidzi by sa to nedalo nakoľko tam je aj tá modelácia...idem už teraz 28.1..najradšej by som bola keby už mám po tom a konečne si môžem vychutnať plný dekolt...:o)

nikuska124

toryka

ako sa mas? akurat som sa konecne dostala do galerky a pozrela som si tvoje fotky mas ich pekne urobene, ako sa ti pacia? si spokojna? inak ti prajem stastny novy rok