Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ivava

naozaj je to všetko ešte normálne, aj to pobolievanie aj ztvrdnuté miesta, dokonca pred menzesm sa to môže ešte zintenzívniť tak sa nebojte baby :)

angie77

babule ja som sa dnes zobudila na to ako spím na bruchu :) nieže by sa mi už dávnejšie nedalo, kebyže mi doktorko dovolí skôr tak by som spala na boku už od druhého týžňa, lebo sa mi už dalo :)len povedal že do toho 4 týždňa treba vydržať ...no ale na bruchu aj ked sa mi dalo, som sa bála, no ale dnes si to už telíčko samé vypýtalo :))zvláštny pocit to bol, akoby som ležala na nejakých vankúšikoch,ale velmi príjemné :)) som presne dva kalendárne mesiace po :)

cicimici

ivava

ahoj moja ja som bola na kontrole teraz vo stvrtok a pytala som sa doktora na tie tvrde miesta a na kopu inych veci na tu ruku co si necitim ten kusok aj na to ze ma rano v jednom poboliva a picha..povedal ze je to vsetko uplne v pohode vraj 5 tyzdnov po opke je vraj este kratko na to aby bolo vsetko super..tak sa neboj..uvidis kontrola dopadne super a doktor ti ich tam tak vystlaca ze by ta ani nenapadlo ze sa to tak uz da..:D

tomasova

engie a nadranka
dakujem kocky,tak dobre sa to cita...a su naozaj ine teda krajsie ako na zaciatku,vtedy boli vselijake,kazde ine a inam....som velmi spokojna a stastna ze ich mam....a nemam ani jednu push up,ale ked som doma tam mam nataseny skafander aj v nom este stale spavam...nejako sa v nom citim najlepsie a bezpecne.

angie77

tomaska

moja krásne ich máš,fúú to už dva mesiace máme?,veru ja som presne takto 19-steho pred dvoma mesiacmi mala opku :)

v tej ružovej podprde máš riadne bomby? to je už push up? aj v tom korzetíku sú kráasne:)

nadranka

tomasova

Neskutočné, ako sa ti tie prská tak krásne usadili! Vyzerajú inak riadne bomby :-)

matilda1

Máš ukážkové prsia, ja by som reopku neriešila :-) Fakt krása.