Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

Baby
chcem sa spýtať. som 6 týždnov po opke prave dnes stale mam to tvrde pri rebrach zboku ako zacina silikon na jednom prsku a aj ma to prsko trosku pobolieva hlavne takto rano a ked namaham ruku. je normalne ked ešte prsia pobolievaju po takej dobe?asi hej že?konecne idem na buduci týžden v piatok na kontrolu tak som zvedava...

monikasss

dievčatá

teraz trošku intímna otázka.......
Odkeby ste sa normálne milovali bez popdrsenky? Jako že žiadna divočina ale tiež ste nemuseli mať tu asexuálnu opachu :D :D :D Ja som už 5 týždňov po a či by som to mohla už bez nej hoďku risknúť.

tomasova

TARA
bolesti su,ale kazda ich a ine...ja som mala uplne v pohode.nic strasne,to dychanie prve dni a vstavanie z postele je najhorsie ale nic take co by sa nedalo v pohode prezit...teda aspon u mna..vsetko stoji za to...teraz je to parada aj ked aj dnes sem tam pobojievaju ci popichava v prskach ale je to uzasny pocit mat zrazu take prsia po akych si tuzila....poslala som nove fotky tak cakam kedy ich zajko nahodi..

TARA_

tomasova
jaaj moja :) Netesim - bojim :) Posledne len citam ake su to bolesti :) A ty sa ako mavas? Uz sa len vytesujes, co? :)

TARA_

Sandrine7
No jasne, len pekne odpocivaj! Hadam mi to zajtra pojde otvorit.
Tak to najdolezitejsie mas za sebou. Dobre sa vyspi a nech ta to co najmenej boli! :)

Sandrine7

TARA

ahoj:) ano uz mam po,lezim doma. bolesti su, teraz na vecer trochu ustupili nastastie a aj tak to dost boli.
do mailu ti potom este napisem pobrobnosti snad zajtra ak bude lepsie,
a dakujem moc ze si na mna myslela.

TARA_

Sandrine7
Ahoj!!! Tak uz to mas za sebou? Prislo i upozornenie, ze som dostala email a nejde mi otvorit schranka, tak ma poraza! Cize neviem, co si mi pisala :(
Mas bolesti, ked pises, ze vsetky obdivujes? Myslela so na teba!