Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

iwon

s tymi jazvami je to rozne. vela bab tu ma fotky jaziev v prsnej ryhe a po roznych casovych obdobiach. ale co sa pazuchy tyka vraj je to lepsie pre hojenie jazvy, lebo je tam mensi tah na jazvu. vysvetlovali nam to aj na konzultacii...
ake si davas implantaty?

0705bubu

matilda1
ahoj ano bola som na severe v cibamede piatok ma zoperoval a sobotu rano ma prepustal iny lekar lebo sak Trska odcestoval este v piatok vecer do Ba, kedze on chodi do prievidze iba piatky operovat. dreny do ruky a sup domov a v pondelok rano som bola na vybratie drenov a to mi robil uz doktor Babiak chirurg. aj potom na stehy na 13 den zase k Babiakovi. a potom po 6 tyzdnoch uz kontrola u Trsku ked bol v prievidzi.Boli sme dve baby ale asi keby som bola aj sama je mi to jedno sak som len podriemavala ani hovorit sa veru nechceeelo.:-) ako si dopadla dnes si bola na konzultacii??

rita149

janica25

ja som sa tiez o bolest nezaujimala a nemyslela na bolest pred opkou ze moze byt nejaka. Vedela som ze to boli ale povedala som si to ej nic to vydržim :-) hlavne som sa bala anestezy ze aby som sa prebrala , kedze som bola prvy krat v anesteze.Az po perebudeni nastala realita z boelstou ani nadychnut som sa nevedela. Ale opakujem sa dookola isla by som znovu aj hned!

janica25

nadranka,skoricka,rita149

dakujem dievcence za rady a povzbudenie
ja chodim na forum uz dlho asi rok a pol a bolesti po opke ma neako vtedy nezaujimali ale hlavne velkost som riesila.tak preto teraz tolko otazok

rita149

ano uz viem pomylila som sa silvikhl mala nos aj prsia

iwon

Baby co mate rez v prsnej ryhe vidno vam aj po roku jazvu???vcera som videla babu co mala rok po opke ale rez cez pazuchu a nebolo jej vobec vidno javu....

rita149

skoricka

mas pravdu stale sa preberaju tie iste roblemy dookola, ja som tu nejake dva roky necele a rok aj mesiac po opke. takze citam ze sa to vsetko stale opakuje, ale musime nove baby chapat , boja sa je to nieco nove nemaju skusenosti z tym.Ja som bola taka ista, tiez som sa vypytovala vselico mozne dookola.

skoricka

Flashka a ine nove baby

prosim Vas, precitajte si toto forum par dni dozadu, alebo mesiacov. Stale sa tu opakuju dookola tie iste otazky, na ktore uz bolo x krat odpovedane.Nerobi nam to problem odpovedat, ale ked kazdy den sa tu prebera to iste, tak uz sa necudujem, ze stare baby tu ani nepachnu. Ja kym som sa tu prihlasila, tak som precitala cele forum! A viem, ze nie som sama...

rita149

barbora10

ahoj moja :-) mozem potvrdit ze tvoje prsíčka su užastne,a mozem povedat ze asi este aj krajsie ked teraz kojis, ocumujem na facebooku aj malu tovju je krasna a tie jej mihalničky!!! no možme jej zavidiet :-)

janica25

len vydrž , opati sa. Ja som z prsiami spokojna aj ked su dni ze by som brala vacie ako kazda z nas :-) ale dam poriadnu podprsku a hned su velke :-)akoze vela krat sa aj mne zda ze vyzeraju fakt vacie ako 300 ked nektore baby maju vaci implantat a nepôsobia tie prsia tak velko. No tak nie som az tak spokojna z nosom, brala bysom krajsi to je jasne :-) ja som nebola na operaciu z nosom ,asi si ma mylis z niekym.