Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Amina

Didina, ak myslíš Šišku z Ružinova utekaj kade ľahšie. Keby som sa mu pred 4 rokmi zverila chodila by som teraz asi po psychiatrii.

rita149

cicimici

ja som mala prist hoci kedy v priebehu dna tak som tam bola okolo obeda.Akoze som fakt rada ze tam nebol ked som bola na konzultačke, teraz uz nenam problem ked som sa vyzliekala :-)

ivava

ved to ze tam napisala ze jej kontorlu sprail len po 10 donch a po mesiaci.To je normalny štandrat, neviem čo chcela viac, ked nemala problem.Niekto ide na vybratie stehov a potom po roku ked je vsetko ok.To ze sa jeje teraz nieco nepozdava tak to neverim že by doktor nevyriešil normalnym sposobom nie takym arogantnim ako ona píše.

ivava

rita 149
ako Ale ona napisala že konrolu vykonal po 10 dnoch a po mesiaci a potom už nie a že by mohol tak to myslela nie???ja neviem len dufam, že by sa tak nezachoval...

cicimici

rita149
noo skoda no,ale ja som bola az na tretiu tak snad niekedy inokedy to by bolo fajn..tak to si mala stastie ze si sa pred nim nemusela vyzliekat ja som sa musela uz dvakrat..ale dnes ked som odchadzala tak mi povedal nebojte sa su velmi pekne a zmurkol na mna..hehe tak som sa normalne vnutorne cervenala :D ano ja si tieyz myslim ze aj napriek tomu ze je mlady tak je velky odbornik a ma skvely pristup..

cicimici

olivka1

haha suhlasim dr.koperniech je veeeelky fesak..doteraz si pamatam moju konzultacku a aj dnes bol velmi fajn..a co sa tyka tych veciciek co si pokupila tak ja by som ti poradila zobrat si zo sebou do zv iba pre sestricky co su tam a dokimu a sestrickam co ma pan doktor v bb potom zobrat ked pojdes na stehy po tych desiatich dnoch..a nie nemyslim ze dr koperniech chodi s nasim dokim do zv..

rita149

cicimici

znamienko mi Mudr.Koperneich vybral 3.1 dnessom bola na kontorlu, stehy som mala vnutrone takze vyberat sa nemuselo nic, len kontrola ci je to ok.Bola som tam okolo 11:30-12:30.škoda ze som nenapisala že dnes idem do BB mohli sme sa tam stretnut :-)

olivka21

no ja som preštastan že ked som bola na konzultačke tak tam bol len Mudr.Červeň , lebo vyziecť sa pre Mudr.Koperneichom by bolo zaujimave :-))) Je mlady zato mame asi taky pocit že trošku sa hambíme :-). ale je to fakt super doktor , milí, šikovný.