Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Tara
Neboj vsetko zvladnes. Aj my sme to zvladli co mame deti. Ma ti kto pomoct tak klud, neboj. Som taka zvedava na tvoje prve foto. Hned z nemocky ako tomaska sa pofotis :-)
Nikdy nezabudnem na jej prvu foto co mi poslala. Po narkoze si rozopla kozanu a pocvakala sa:-)
Zdravim ta ciculka. No budes vytrcat na tebe takej chudunkej budu fakt super. Nalozene ich budes mat uvidis.

Monitaaa

mercedes
nerozumiem čo sa rozculujes, ved pokial ti krivdime, jednoducho odfot nejaku jazvičku po tomto zakroku :D

TARA_

Rita149
Máš ich fakt pekne a sú super aj kvôli tomu, ze nie sú take do oči bijuce na prvý pohľad,ze sú umelé,vyzerajú prirodzene a keď das podprdu, tak sú fakt riadne.

v girl

mercedes
mne dakovat nemusis....augmentacia a mastopexia su 2 DOST rozdielne zakroky...a ani jeden nevidim prepac. aj ked sa vlastne nemam za co ospravedlnovat..kebyze sa chces dostat do galerky a fakt ti nieco nefunguje,,napises to tu verejne a zajacik by ti hned vsetko vysvetlila..ty si pisala mne na moj mail...takze je uplne normalne,ze dam vediet zajacikovi a podelim sa tu o to so zienkami,ze co si o tom myslia...to je cele...

TARA_

Veru si sisina riadna :) ty si tiež taká utlucka a bomby máš riadne ;) ty sa teda môžeš poriadne vytesovat. Ja sa ešte obávam toho všetkého,ved vieš, bolesti, neschopacka budem, maly do toho :) tak konečne už nebudem na stretku vytrcat z kolektívu ;) A áno, okruhle.

rita149

TARA

dakujem, som rada ze sa pačia :-)
jasne ze ma sandrine7 väčší zaklad ako som ja mala.ja som mala nulovy ved je to aj vidieť na foto.Preto to je až zazrak že z ničoho mam prsia, Lebo z peknych prs sa laksie robia krasne ale zo ziadnych krasne je umenie :-)A je pravda aj to ze na chudych 300ml impl. vyzera vacsie ako na silnejsej babe.

Lucia83

Tara
Ahoj cicka. No zdaju som sisina, tomaska mi nadava ze su dobre, ale vacsie aj tak neviem ci by som chcela. Ja mam pod kozami tiez 68 cm a cez 92 ;-). Je to akurat k postave. Uz su ulozene ako maju, takze uz su super. Co mas zmiesane pocity, tes sa cica. Budes kocka a potom dame stretko aby sme ti ich pokukali. A okruhle ti da? Neviem ci si to pisala, viem ue si chcela gule.

Lucia83

Shilla
Ahoj no tak to sa musis tesit rok si cakala a za chvilu ich mas.
Do tej nemocnice napisem ti co som brala ja a vsetko som vyuzila: zupan po oppke resp. po narkoze mi bolo chladno a aj ked som sa prechadzala na chodbe som ho mala, ponozky frotacky, pyzamo iba kosela na gombiky ked mas, nabijacka, cola- po narkoze ti spravi dobre na zaludok ale vybublinkovana, zuvacky, kefku a pastu, vlke servitky na odmastenie tvare, lebo ju po narkoze budes mat straaaaasne mastnu a nie iba tvar no a to je asi vsetko aha a ustnu vodu keby si nezvladla umyt zuby :-).

TARA_

Sandrine7
Vidíš rita149 ich ma podľa mna krásne a ty máš aj základ tuším väčší.
Lucia83
Ahoj moja, no teším-netesim :) take zmiešané pocity. Uvidíme,čo z toho vznikne. A tebe sa zdajú tvoje malé? :) neblazni, sú super!
Campus
Samozrejme aj ja držím palce! Nech je všetko ako ma!

Lucia83

Campa
Drzim palce na zajtra. Zvladnes to ako aj my co mame po. Ked sa prebudis uz budes mat krasne prsia! Drz sa

Skoricka
Som strasne zvedava na tie podprdy teraz ich mas velke co to bude v ej push upke ;-)

Tara
Takze uz vies kedy ides, parada. Velkost je taka aku si chcela tak super. Tesis sa? Budu na tebe super ty si chuducka tak budes dobra prsatica!