Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Dora
vitaj,viecere sme tu mamicky na materskej,takze sa podporujeme navzajom...a na akej klinike robis ak smies napisat? Ku komu sa ides dat zoperovat a ake velke iplantaty?

Zuleko

Smejo
Ja som bola prvykrat u Kacmara a bola som s nim spokojna.Teraz v Chirmede uz operuje len Magdo, takze na reopke som bola uz u Magda.S jeho pracou som spokojna;)

dora09

ahojte, "vtrem" sa do vasej temy .. tiež ma čaká augmentácia v maji .. kedze som zamestnancom plastickej chirurgie mam o to vacsi strach ... juuuj tak zavidim dievcatam co to uz maju za sebou ... je tu niekto kto ma male dieta (8mesačne) a rozhodol sa pre tuto operaciu ?? resp. už to ma za sebou? ako ste to zvladali?pri dvihani dietata na ruky a pod???

ivava

Smejo
Tak ja som bola u červena a nemenila by som...dreny som nemala a a ani modriny som nemala, iba dve take malicke ako koniec malička...to ako kto ma modriny...
a baby čo idete do Zvolena červenovi aj ja som tam bola a nedávaju tabletku pred operáciou naladovku...ale uplne bez obáv v pohode sa to da aj bez nej zvladnut a to ja som isla aj s nosom...aj som si ju pytala a povedali a naco ved sa nebojite..a ja že ale bojim..a povedali že je to lepsie bez toho.

bimbi

Smejo
To vsetko nechaj na lekara, ty len musis mat predstavu ake by si chcela a ake sa ti pacia, ci prirodzene alebo napadne "silikon look".. ake velke.. to mu povies a on ti navrhne ml, znacku, sposob vkladania.. Toto sa riesi na konzultacii

smejo251

ano ano asi hej:-)
ja som taky clovek co sa musi popozerat aby sa odhodlal k niecomu :-)rok uz planujem operaciu ale deti boli male tak som jednoznacne nemohla.ale teraz som rozhodnuta len vobec neviem ake ,znacku ,ml a tak s tym vsetko spojene

smejo251

zuleko
ty si ako vidim bola v kosiciach bola si aj na reopku u kacmara a bola si s nim spokojna?vzyeraju skvelo a pytam sa kvoli tomu ze ja som tiez z ke.

bimbi

Smejo
Toho sa vobec nemusis bat, baby hovorili ze to je sekunda to vytiahnutie.. Ja som to nemala ale zas som mala modriny.. Podla toho sa nerozhoduj, chod na konzultacku k viacerym lekarom, uvidis ktory ti co navrhne a potom sa rozhodni..