Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

VeVerka11,

No co tu citam tak niektore baby tiez este nedaju prsia k sebe. Nechapem to, mne sa hybali uz ked som si prvy krat davala dole skafander na 6-ty den, no vtedy to bolo este teda dost neprijemne, som sa skoro cela spotila kym som ich zapla :D nebola to ani bolest ale take cudne, neviem to ani opisat...

Ale neboj, hybat sa budu aj Tebe urcite, u kazdej ten priebeh je fakt iny.
A ta kamoska ma anatomy? Ja mam anatomy a tie su pevnejsie, tak aj preto tie obavy trosku. Ty mas ake? Som Ta hladala aj v galerke ale nenasla som, mas tu foto?

No ja som si na tie jazvy kupila aj tie silikonove naplaste, raz som si ich dala na hodku ale mala som potom jazvy dost cervene a akoby zvacsene, tak uz nedavam ani to. A tiez vobec nemazem...

mulatka

Serena-jj tak budeme skoro narovnako ja idem 17.6. ale ja idem do Ba mudr.racz je super velmi sa uz tešim a hrozne je aj prijemny :)

VeVerka11

Sandritta
Ja keď som skúšala prsia, čo má kamoška tak boli riadne mäkké a myslím si, že si s tým o niečo lepšie ako ja, ja ich ešte poriadne nespojím a to ich mám blízko seba. Občas mávam aj ja takú dilemu ako ty.
Ja mám vkladané implantáty cez pazuchu a doktor mi povedal, že nemám ničím potierať, že je to úplne zbytočné. Jazvy sa hoja pekne, že len antiperspirant mám dávať, aby sa skôr vysušili a zahojili. To je všetko :)

Serena

Anna.m
ahoj, ja som chcela cim skor, navrhol mi 23.6 a ja ze ci sa neda skor.bol velmi ustretovy, dohodli sme sa na 18.6.skor sa nedalo, lebo nebude na klinike pritomny od 9.-13.6, ak sa dobre pamatam. platim 3150, vratane predoperacnych. zaloha pri rezervacii terminu je 400eur.

Serena

Nataša 548,
tak ti gratulujem a super, ze to tak dobre zvladas:)
ja som mala vcera konzultaciu, hned som si aj dohodla termin, zlozila zalohu, takze teraz len cakat a dufat, ze sa nic neskomplikuje a budem moct podstupit zakrok..idem k Dr.Mladekovi..inak mas celkom dost tych ml, ja maximalne mozem 300ml. velmi si prajem plnsie becka, tak dufam, ze sa zadari:)..

Sandritta

VeVerka11,

Dakujem, tak si ma upokojila, vsetko ma asi svoj cas, ked uz som dakedy taka nedockava :D Hlavne stale neviem ze asi ako zmaknu, to som najviac zvedava... Sice su uz prska pohyblive, no dakedy neviem ci mi ich drzi podprsenka alebo prska drzia podprsenku :D A hlavne nie kazda podprda mi sedi, lebo tie prsia sa do nej tak nerozleju, teda sa neprisposobia, ta podprda sa musi...

Prosim Ta a ako staras o jazvy?

bobcatko173

anna.m

ja idem 15.5. na opku a dr. mi povedal, ze v juli uz mozem ist aj na dovolenku..netreba sa bat nicoho :) akurat sa bojim tepla v tom skafandri ale inak do 6t. si fit :) aspon teda dufam, ze aj ja budem :)

anna.m

baby ako to je po operacii? ako dlho sa nosi ta specialna podprsenka? asi nieje dobre sa dat operovat v lete,by som nehola chodit sa kupat?!?!