Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikoll25

Fufu
Aha zlesom citala ty esteln ides :) a kde ta bude operovat?ja by som chcela v Pezinku...no svagrina bola na bruchu minuly rok a faktsom jej nezavidela,tu bolest :)

lilabmw

ewellka

no uvidime co povie ale pod 550 ml nepojdem urcite to viem takze 550 a vyssie max 600 lebo ja mam len 163 a nechcem aby ma to rozsirovala nejak.Asi najlepsie 575 zlata stredna cesta to si myslim ze mi bude bohate stacit :-)

smejo251

no moje su uz odkojene to teda hej ....:-D ja ani neviem sama...ked som maleho kojila tak som mala velkost podprsenky 85D tak toby sa mi pacilo...:-DD pojdem uz.svagrova manzelka bola niekde v nitre ale neviem u koho bola.Vravela ze mam ist len k nemu tak neviem kvoli detom by som chcela byt co najblizsie ale ako si to tu vsetko citam pojdem radsej tam kde to budem mat na istotu ze je to dobry lekar..kde si tu pozerate fotky prsiciek?aj ja chcem nejake vidiet.Znama si dala robit niekedy v 1999 a som ich potom mohla pochytat aj vidiet na vlastne oci boli krasne len sa jej na nich potom spravila jamka

ewel007

Lilka

Jasne moja,ja si inak ani tuto reopku nehradim sama,ta prva bola darcek k narodkam a tato k vianociam,lebo s
s md by som urcite nenasetrila :))
18.2 mam termin,to je 6m od prvej opky,uz aby to bolo,lebo dost na to myslim,pri prvej som nemala tolko casu :) viem ze to nechas asi viac na dokiho ale kolko tedana konzultacii ml budes pytat 600ml?:-)

lilabmw

smejo

co si predstavujes za finalnu velkost?Predpokladam ze prirodzeny vzhlad no tak potom anatomy jednoznacne ale to ti povie Dr. ci su vhodne pre teba ale do vykojenych davaju zväcsa anatomy.Sak si daj konzultacku u viacerych apotom sa rozhodnes.Odkial si kde to mas najblizsie?

smejo251

no ja mam teraz podprsenku 75B ale aj to su kupovane extremne vystuzene:-DD
neviem si ani predstavit co je to ze 400 :-) vobec sa ja do toho nerozumiem:-(

lilabmw

ewellka

vies co neviem ani sama.Ale radsej konzultaciu spojim s operaciou uz.Musim nasporit prasule a potom idem hned na konzultaciu zaroven operaciu.Uz sme sa bavili na kontrole a povedal ze uz na jesen 2012 to minuly rok ze moze byt reopka ked chcem a aspon min tych 500 o viac sme sa nebavili vtedy ma to az tak netrapilo este :-) strasne som zvedava na teba kedy mas termin opky?

ewel007

Lilkabmw

No ved hej ze tiez pocuvnem dr,a.teda chcem k tomu viac info,tak ho este trochu pootravujem :-) aj ked mi napisal ze mi ich vie dat,ale to uz som pisala a jaska ze pisnem,ked budem mat info a ty moja planujed uz teraz konzultaciu ci este pockas ? Ked si pisala ze vies od konzultacie dostat dost rychlo termin.