Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikoll25

Ahojte kocky,v juli idem k Cervenovi na konzultacku,kolko asi bude trvat od konzult.do operacie?a este otazocka,mam rocne dieta,za aku dobu ste boli ako tak funkcne v domacnosti?a ake ceny ma cca CErven?dakujem :)

ewel007

lilkabmw

a prečo moja nevieš?ked tie ES mi presne vyhovuju čo som si vybrala kedže nagor a mentor končia pre mna pri nizkych ml :D

kvet11

Lucia83

Mne sa páčia moje prsia som s nimi veľmi spokojná len sa mi zdá že bradavky mám tak vyššie niekedy mi vytrčajú skoro s každej podprdy ked si skúšam ale to už je detail oproti tomu čo som mala pred tým :)) a jazvy sa mi tak trošku ako končí šitie roztiahli niekedy sa to stáva no čo už.....
Bola som cez týždeň v Parndorfe a v Calvin Kleine mali podprdy po 9€ :))

lilabmw

ewellka

mne moj Dr. tiez neodporucal ES ze ich velmi nerad dava mi povedal ze s Mentormi nagormi ma najlepsie skusenosti.

ewel007

Bimbi

jasne, že aj cena je podstatna :) aj som písala do Puli a vraj na mieru nerobia imploše.. ja už by som mala najradšej uspešne po, aby som mohla potom riešiť zase niečo ine :))
Ešte sa dohodnem s dokim, do mailu napísal že mi da ES takže asi to tak necham, písnem mu ešte mail, a viem že dr Červeň na ES neda dopustiť, tak myslím že by nemal byť poroblem.
Budem mudrejšia, ked sa doki vyjadrí.