Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

ewel
ja sa asi chystám k červeňovi a on hovoril, že všetky tieto značky sú dobré a nemusím sa báť. A čo keby si poprosila niektorú z báb, čo k nemu idú na kontrolu alebo konzultačku aby sa ho na to spýtali?

ewel007

Fufu

Ty mu nebudes pisat este nahodou ci ty uz si rozhodnuta pre ineho dokiho? Asi ma vela prace.Ja mam za cca mesiac opku tak neviem teda az mam s toho nervi iba sa to komplikuje :(

fufu

ewel
Aj ja som dlho čakala kým odpíše, už som ani nedúfala. Bola som zvedavá aký má názor na ES, tak som napísala, či je možné aby mi dal tie, on napísal, že áno, ale nič bližšie :( Asi som sa mala spýtať rovno

ewel007

Fufu

Jasne ze napisem,len mi doki akosi neodpisuje,skusim mu napisar dnes este raz a este som sa ta chcela spytat,ze preco ti pisal do mailu ze by ti dal ES,v akej spojitosti?

ewel007

Fufu

Jasne rozumiem,ale tak sa este spytam dokiho do mailu trochu viac k tym ES,ked povedal urcite nie,tak musi mat neaky dovod..ja som tiez chcela Mentor alebo Nagor,ale rozmerovo mi nesedia,kedze mam teraz 500ml,musim to s nim doriesit este..

fufu

ewel007
nemám nejaký vážny dôvod, asi preto, že Mládek povedal určite nie a kamošky majú Mentory a sú spokojné.Nehovorím, že je to zlá značka, napr.Červeň by si určite nechcel kaziť meno ...Ja som si vybrala Mentory