Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

saska_k

Ahojte baby,
Chcem sa spytat vo februari uz bude 6 mesiac, ze mam implantaty, takze idem na kontrolu. CO sa robi na kontrole po 6 mesiac. Lebo, ked som bola po mesiaci na kontrole pozeral na to len okom, je to normalne? Aj teraz sa len takto bude pozerat, ci to bude pozerat inak, ci vsetko je ok? ..A tiez je normalne, ze po 5 mesiac. este obcas zabolia prsia? Nie je to velka bolest, ale predsa su obcas take bolesti a neviem, ci je normalne a ci mam panikarit :O
Diky :)

mahulienka

fekynka
mne to prislo neskutocne vtipne, ked som si sla kupit prvu podrdu, ako rychlo som preskocila 2 cisla:))

fekynka

Mahulienka,
Inak moje nove prska nevidel ešte ani manželik,nakolko je v zahraniči a príde az v marci.Je už zvedaví,ale som mu povedala,že foto mu pošlem aź ked budu prska skoro dokonale po takych 2 mesiacoch.

fekynka

Mahulienka,
tak to som si aj myslela,ze ak si dam normalnu podprdu tak to aj tak nebude este ono pretoze prska su este stale tvrdsie ako by mali byt.Inak nezvyk bude aj to ze si idem kupit podprdu bez vystuze a doteraz som stale nosila len pushapky :-)

mahulienka

fekynka
na kontrole budem fit:)). ja som si dala prvu podprdu presne po 3 tyzdnoch, to si pamatam presne, lebo sme isli na oslavu:)) mala som normalnu podprdu s kosticou, no nebolo to este ono:))Potom som ju kazdy den nosila, ked sme niekam isli. Doma som stale chodila v tej pooperacnej, a na boku som spala asi po 2 mes. nakolko mi dost zavadzali tie prsia, kym som si zvykla. A na bruchu doteraz nespim:))

fekynka

Mahulienka,
moja tak sa mi na tebe paci ako ty hned pohotovo odpovedas...Neprecenuj sa moc a radsej sa šetri az sa ti zlomenina pekne zrastie a mozme ist spolu na kontrolu :-)S tym prelepovanim si ma teda moc nepotesila ja si prelepujem jazvy 2 tyzdne,ale au hruza...presne ako pises stipe to ako slak,ale snad to bude len lepsie a lepsie.Podprdu sa chystam ist kupovat na tyzden tu prvu bez vystuze a s kovovou kosticou.Kedy si si dala prvu podprdu po opke a aku?Ak si to este pametas :-)No ozaj kedy si zacala spat na boku aspon.

matilda1

0705bubu.....no idem na konzultacku bud.tyzden tak som zvedava co mo doktorko povie....ono ked sa to usadilo mi to pride ako moje a na prvy krat mi nechcel dat viac ja som nemala ziadne prsia a to ani deti nemam...ty mas kolko rokov bubu a mas nejake deti?