Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Fekynka
Natieram si ich kokosovym olejom alebo kremom aky mam po ruke. Urcite si ich masti, aby sa ti nespravili strie predsa sa ta koza natiahne.

Lucia83

Tomyum
Ahooj no teraz mam frmol malu rano vozim do skoy na dve hodinky a potom zas pre nu , domov a varit... Teraz som uz tyzden chora tak mam doma taky neporiadok ze brrr. Ale dnes uz je dobre :-) konecne. Inak tento problem co hovoris maaj moja kamoska ze citi implos ale iba na dotyk si ho na bokoch nahmata. Je tiez strasne chuducka. Ale sak to neni problem, kto ti to tam bude nahmatavat. Vies o tom iba ty ;-) nie?? Neni to uplne citit, ci?? Tak ty uz pekne spis ez podprdky? A ako ti je bez nej?? Ja spavam stale v nej, uz sme si zvykli na seba. Nove fotecky su super, inak stale su ako gulate, sranda, ale su velmi pekne. Akurat k tvojej postavicke.

Skoricka
Ahoj, noeste stale spim v skafandriku, dako sa v nej citim bezpecne. Ty uz spis na bruchu v pohode?? Ja som skusala, ale nevedela som si najst spravnu polohu, prska paradne tiez!

Ewel
No poviem ti ze sa mi zdaju normalne vacsie. Ako sa usadili, nadli miestecko tak sa ti zvacsili. Mas ich fakt velmi pekne.

Kvetinka
A ako ze sa ti roztiali jazvy? Ja si ich nenatieram stale nicim, su oekne, tenucke. V tom obchode som este nebola ale uz sa tam chystam mrknut. A preco sa ti nepacia vlastne tie tvoje prska? Sak su paradne! Aj doktorko ked ich zbadal tak stratil rec...

fekynka

Babulky,
natierate si prska nejakym kremikom,aby vám nepopraskala koza a nespravili sa strie?Predsa kedze sa koza znacne natiahla ako sa tam vlozil implantát.

fekynka

Mahulienka,
moja ako ti je uz ta ta zlomenina boli menej?Chcem sa ta spytat ako dlho si si prelepovala jazvy a ako často.Aj tebe to bolo tak neprijemne dávat si tie naplaste dole ako mne?Mám pocit,ze mi to pod nimi len mokvá a nehojí sa :-)Inak s prskami som zatial nadmieru spokojná.

skoricka

ewel

Ahoj, priklanam sa k nazoru, ze netreba Ti tie vacsie prsia. Mas ich dost velke, aj ked fotky skresluju, ale aj tak su to riadne gule. Premysli si to poriadne, vies lebo mozu byt vacsie, ale ci to bude krajsie... Pozri sa na to aj zo zdravotnej stranky...

ivava

cicimici
dakujem moja,už nad tým nerozmýšlam tolko...musíme myslieť pozitívne a určite bude všetko tak ako má...napíš doktorovi o tej tvojej ruke aspom e mail...a kedy ideš na kontrolu?ja mam ešte od operacie trošku strpnute dva prsty na ruke ale už je to omnoho lepsie...

fufu

ja mám podobný problém, bola som na konzultácii u Ježovitovej, tá mi navrhla 330-guľaté, Mládek 350- guľaté a Červeň 315 anatomické. Nakoniec som si vybrala červeňa, ale chcela by som radšej Mentory a s takou šírkou majú len 350. Anatomické, podľa červeňa, posunú bradavku smerom vyššie a guľaté, tým že vyplnia hornú časť ju vraj môžu posunúť nižšie. Ty ale nemáš ovisnuté prsia a môžeš si v pohode dovoliť obidvoje. Je len na tebe, či chceš mať prirodzenejšie prsia, alebo guľaté. Ja sa tiež neviem rozhodnúť, ale mám ešte čas až do začiatku septembra, kedy mám termín u Červeňa. Len musím ešte schudnúť, lebo idem aj na brucho a cez vianoce sa mi nedarilo:)

lilabmw

ewellka

moja no fakt ze wau mega velke kozy mas ich krasne uz teraz a suhlasim so Zuleko co budes mat potom ?Akoze aj mne sa pacia velke ale uvedom si aj ze Mentory idu viac do sirky maju nizke projekcie ale ES niesu az tak siroke ale projekcie maju extremne vysoke takze aby si nemala na hrudi dve vytrcajuce obrovske gule ako Minarikova :-)Ale zase na druhej strane ked sa ti to paci tak chod do toho ja len aby si nebanovala potom.
Teraz ich mas nenormalne ja take mat urcite ani len nerozmyslam nad reopkou :-)

cicimici

ivava

tie stvrdnute miesta mam aj ja a tiey je som mala vcera mesiac po..takze kludok to sa spravi neboj sa..aspon ja v to pevne verim..tiez si myslim ze je uplne ok ze ta prska este na dotyk bolia..aj mna nie sice stale ale niekedy sitim doslova ako take stipanie a ked si po tom prejdem rukou tak to boli..ale vsetko to beriem tak ze sa to hoji..ja mam zase iny problem ktory ma dost zerie nad jednou pazuchou z vnutornej strany si od opky necitim asi tak 2x2cm ruky..v tom zhybe nad pazuchou a je to pekne neprijemene..ked sa tam poskrabem alebo co tak je to take gumene take ako ked t u zubara umrtvia usta a postupne ti odtrpaju..no des..musim sa na to dokyho spytat..

rita149
dakujem ti za odpoved si zlata..a prsia mas krasne..to s tou pooperacnou podprdou chapem aj ja ju budem este asi velmi dlho nosit :D