Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Baby
nasa lucy1990 je na jojke, v relacii supermama:)) Je fakt kocka;)
question
dakujem, mam anatomicke impl.:)

question

baby ja nestiham prispievat, ale poctivo som docitala zameskane...

mahulienka-dokonale prsia, to mas okruhle ci anatomy??take si prosim:):)

rozalka, super diva- detto.take nieco by som ja chcela mat ako vysledok...

zuleko- ty si kategoria sama o sebe, prsia nadherne uplne ze dokonale..len pre mna osobne velke, ale na pohlad a na druhej babe ze wau:)

ale ja si mozem vybrat ci anatomy alebo okruhle a podla fotiek si teda vybrat neviem..

nie vzdy totiz baby pisali pri velkostiach ci maju okruhle alebo anatomy, co je skodaaaa

drzim palce dalsim babam a uz teraz zavidim, mna to cca bud v marci alebo v aprili, podla toho pre ktoru kliniku sa rozhodnem:)

cicimici

rita149

ahoj chcela som sa opytat ako dlho po opke si tak pekne mohla spojit prska?nosis aj nejake vystuzene podprdy?dakujem

ivava

Baby nemali ste niektora po mesiaci niekde stvrdnute miesto?ja tak mam na jednom prsniku, na spodu z boku pod pazuchou stvrdnute ale 2cm. a druhe je uz pekne zmaknute.neviete čo to asi je či nemate skusenost? pisala som aj doktorovi a napisal, že po mesiaci to môže byť.ale predsa len sa pytam aj Vas.dik

fekynka

Zuleko,
už dlhšie sledujem toto naše forum a akosi som nemala potrebu pozrieť si tvoje foto,pretože velke prsia sa mi moc nepáčia...pozrelal som si ich...a musim povedať,že máš nádherné prsia,ktoré na tebe vyzerajú priam dokonalo úplne excelentne,nádhera.Tieto vecsie sa mi na tebe pácia ovela viac ako tie mensie co si mala predtym.
Už viem prečo ta niektore baby nazyvaju
KRÁLOVNOU FÓRA je to oprávnené

fekynka

Rita 149,Zuleko
dakujem vám babule veeeelmi pekne za odpovede :-)
Volala som do centra a sestrička velmi milá mi povedala,ze nemusim sa obávať ešte je velmi skoro od operacie(som 4 tyzdne po opke)a všade mam rany ktoré po mesiaci vraj tvrdnú,časom by sa to malo upraviť.Mám počkat do kontroly.Podla mna to moze byt tym ze som velmi chuda 168cm-48kg.Inak Zuleko nieje to až tak velmi vidieť zálezi ako dám ruku ak sa mi koža viac natiahne je to viac viditelné.
Po kontrole ktorú mám vo februári vám dám vedieť.