Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Zuzanab17 ......no prve dni som chofila ako stara zena a ked som isla von tak som sa citila ako keby som behala maraton :-) ale kazdy den to bolo lepsie :-) a na dovolenku uz pojdes ako krasna prsnata zienka to bude super pocit uvidis :-) a pooperacnu podprdu ti dal aku velkost? Juj sa tesim s tebou lebo viem ako sa citis a tesis:-)

zuzanab17

JAJAKARINKA
Nebojím sa, teším sa moc!!! A verím že aj bolesť zvládnem....nie som taká náchylna na bolesť aj keď človek nikdy nevie... Už nech ich mám ;))), prvé dni budem mať kľud....potom sa už musím pozbierať, a po 14 dňoch verím že budem fungovať úplne aj známa taj bola a po 12 dňoch išla do práce bezproblemov....
Veriiim že budem patriť medzi ženy ako ty, že budú veselo behať hneď po opke ;))

zuzanab17

JAJAKARINKA
Áno áno kraaati teším sa fest, aj keď sa obávam veľkosti ale mne sa i tak páčia skôr väčšie ;))) Trošičku sa aj bojim ale to je skôr taký pocit že sa to blíži, keby sa teraz dalo posuniem čas.... Ako si ty teraz na tom....
Ja mám stres len z toho že ideme na dovolenku na konci júla. To bude akurat 8 t.po opke, tak verím že bude všetko ok.

jajakarinka

Zuzanab17 ........ja som po opke nemala bolesti nic len take strasne palenie ako ked sa spalis stipkanie a ako keby ma niekto silno zviazal popod prsiami ale bolest ziadna ....a teraz uz super ani neviem ze tie prsia mam kolko krat sa chytim ci su vobec tam:-) len stale si davam pozor a som opatrna doma uz skoro vsetko robim no a mam 2 rocnu dcerku tak sa nenudim ....ale prve dva tyzdne som nic nerobila vsetko robil priatel aj okolo malickej .....neboj sa ale tes saaaaaaaaaaaaaaa:-) no ako som tu citala si vysoka aj miery mas akurat na tu velkost co ti dr navrhol ver mu on vie co robi :-) tak mne by som tam toho este vela zmestilo mi povedal len ja som nizka a na mne by moc velke prsia vyzerali smiesne a neprirodzene :-)ale ked som mala 20 rokov som mala krasne stvorexky :-)

zuzanab17

JAJAKARINKA
Áno áno kraaati teším sa fest, aj keď sa obávam veľkosti ale mne sa i tak páčia skôr väčšie ;))) Trošičku sa aj bojim ale to je skôr taký pocit že sa to blíži, keby sa teraz dalo posuniem čas.... Ako si ty teraz na tom....
Ja mám stres len z toho že ideme na dovolenku na konci júla. To bude akurat 8 t.po opke, tak verím že bude všetko ok.

jajakarinka

Nikxx... daj si tie375 to je len malinky rozdiel ...ja som to tiez zmenila s 350 na 375 a nelutujem a dobre som urobilaze som si zmenila velkost:-)

jajakarinka

Zuzanab17...aaaaano uz viem:-) dakujem za pozdrav :-) pozdravujem aj ja mirka:-) uz sa ti to krati ides 31 maja vsak? Ja idem teraz 15 maja na 2kontrolu tak som zvedava co mi povie:-)

jajakarinka

Kosticka123.....a spokojna si ? Viem ze nieco take je v martine ale nikoho nepoznam co ma od neho prsia akurat jednu kocku ta bola v martine a je velmi spokojna len neviem ci bola u toho doktora co ty ..inak ta obdivujem ze to zvladas s dietatkom tak kratko po opke len bud velmi opatrna a davaj si pozor...

nikxxx

Ahojte kocky :) mne sa to uz tiez krati... no stale rozmyslam ci dat 350ml alebo 375ml, mam este trochu casu na rozmyslenie. Co myslite? Bojim sa ze to uz bude vela...