Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

anna.m-moja aj ja idem 17.6. a mam silikon mentor 540ml anatom vysoky profil a co sa ma stat stane sa ci budes mat silikony alebo nie to je všetko len osud cloveka...

lauritania

anna.m - no v BB u červeňa určie nie. ja mam eurosilikon a su uplne priehladné , čire ako voda ... zaleži na klinik ake použivaju , ale väčšinou všade eurosilikon alebo mentor a tie su priehladne..

rose59

Sandritta
Presne ked vidia ze 515 tak že Waw velke ked pocuju myslia si ze su obrovské no nie :-) je to vec vkusu co pre koho velke ...
Treba vyjednávať s lekármi trvať na veľkosti ak sa zmestí pod kozu ... Ked uz toľko EUR bolesti atd tak nech to za to stojí ..majte sa

nikxxx

jajakarinka, asi mas pravdu, co citam fora, vsetky baby by si dali este vacsie ak by sa mohli znovu rozhodnut

lauritania, neskutocna premena, vyzeras perfektne

...ja sa strasne bojm tej narkozy, nemozem si pomoct, asi tam pred opkou odpadnem :))

tina691976

lauritánia
som rada že si spokojná prsia máš velmi pekné a určite aj nohy sa zlepšia po tom čo si si odskákala sa už len možeš vytešovať prejem ti všetko dobré

lauritania

jajakarinka - krásne dakujem :-) ...chodiť sem budem , aj chodím , len niekedy nestiham poprečitovať všetky prispevky , ale ak sa nahodou prehliadneme kludne napiš meil , budem rada ..

annam. - áno , musiš poslať svoje fotky ,aj ked maš len pred opkou , potom dostaneš pristup . fotky posielaš na meil.adresu : galeria@zoznam.sk , a napiš tam svoj nick pod nim ti zriadi zajačik album ...

anna.m

ked si chcem pozerat galeriu s vasimi fotkami,musim najskor pridat do galerie svoje fotky? este som nebola na opke

jajakarinka

Lauritania.....pozrela som fotky a tie ptsia mas kraaaasne akurat k tvojej postave klobuk dolu akou zmenou si presla si riadna supa!:-) tak super ze je vsetko v poriadku aj tie nozky.....ja si myslim ue este raz pojdes na tie nozky to ty len tak nenechas :-) ten prispevok je uplne v poriadku vsetko si perfektne vysvetlila ako si dopadla ja tak rada citam tvoje prispevky :-) ale dufam ze tu budes este chodita napises ako sa ti dari a ked nie email na teba mam :-) pekny dnik prajem :-)