Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

Mamita a kedy mas opku?a kde?a ake si idrs dat?ja mam anatomy ja som nemala ziadne prsia volili sme radsej tieto a pri reopke este zvazim:-)drzim ti palce

mamita

Kočky ďakujem jeho práca sa mi pači tak sa mu dúfam podaria aj tie moje :o)... Inak aj mne najskôr navrhol anatomy ale ..nakoniec sme ss na moju radosť dohodli na gulatych.. Držte mi palce už nech to mám za sebou

matilda1

Aj ja som bola u Trsku v Prievidzi.prijemny doktor detailista a tiez som si nechala poradit chcem ist na reopku a urcite opat k nemu ja som s jeho pristupom vzdy bola spokojna.

0705bubu

mamita

ahoj aj ja som bola u Trsku v Pd. Je velmi dobry odbornik.Je pravda ze je za prirodzenejsi tvar a radsej je za kvapky ale ja som isla tvrdo za okruhlymi a ked povedal ze sa mi daju dat tak nebolo o com :-) samozrejme ze keby po kompletnom merani a zvazeni vsetkeho povie ze gulate nie tak idem aj do kvapiek.Sak mrk v galerke. Som nadmieru spokojna aj konzultacia bola detailnaaaa. Je to mily clovek a otvoreny a vie o com rozprava. naozaj treba dat aj na rady lekarov.

rita149

ivava
paradne prsíčka , chvalim velmi!

tomasova

ak mas neistoty tak sa objednaj na sono prs,ja som bola 14.12 ked som bola na kontroel po roku a vsetko ok.
Ked sa predklonim tak citim na bokoch vlnenie, ale nie je to vlenie len jednoducho ten implantat je vaci ako sval a sval mi ho uz dalej neprekriva tak ho citim lebo tam nemam tuk, Ma to naozaj vela bab, neboj sa!